Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leöntöttem a hasam forró...

Leöntöttem a hasam forró vízzel, baja lesz a babámnak vagy meg fog rajta látszani?

Figyelt kérdés

Véletlen magamra borítottam a forró vizet ,gyorsan lehűtöttem le is kentem ,de a nyoma ott maradt ès még fáj is :/

gyereknek lehet baja ettől 30 hét :(


2017. jún. 24. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

komoly kérdés az hogy meg fog-e látszódni rajta?

persze hogy nem fog...

2017. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Meglátszódni nem fog rajta, de orvosnak megmutathatnád. Az égési sérülés nem egyszerű seb. Fiunk lábát égette el, két hétig hordtuk kötözésre 2-3 naponta. Könnyen el tud fertőződni.
2017. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%

Orvoshoz mindenképp menj el, mert most még csak fáj, de hólyagos lesz és elfertőződhet.


Babákon ritkán látszódnak meg dolgok, és akkor is max amikor még nagyon fejlődésben vannak, talán terhesség első feléig. Nekem anyukám esett el és elharapta a száját. Nekem születésemtől van ott nyoma egy ilyen kis dudor szerű valami, nem feltűnő nem zavaró nem csúfit, szinte mintha nem is lenne. De 30 hetesen tuti nem fog már látszódni rajta semmi, ne aggódj ez miatt. Vigyázz magadra és kezeltesd az égésed.


Minden jót!

2017. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Mi latszana meg rajta... Ezeket a babonakat 2017-ben nem tartjatok cikinek?
2017. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem babonából kérdeztem ,hanem mert a hasamra ment a forró víz és amiatt aggódok ,hogy érezte vagy érte.

köszönöm mindenkinek a válaszokat ès a tanácsokat mindenképp megmutatom az orvosnak.

2017. jún. 24. 18:12
 6/22 anonim ***** válasza:
16%

4es !!!! Baromira nem ciki,élő példa vagyok rá!!! Kb 26-28hetes terhesen elcsusztam,a hátsomra estem,a kislányom sötét kék folttal a popóján született!Ugyanott ahol én megütöttem! Ma már 8éves és még mindig látszik.

A szomszéd lány anyukája a combját forrázta le,ugyanott a kislány combján nagy fehér folt van mai napig is pedig már közel 30éves!

Szóval nem,nem ciki!!!!

2017. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki csak butasag
2017. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Én is pont így jártam, a főtt tésztát szűrtem le és a víz jó része a hasamra borult (kb. én is 30 hetes terhes voltam ekkor). Gyorsan levetten a felsőmet és hideg vizes borogatást tettem rá, sajnos rendesen felhólyagosodott, napokig kötöztem steril mull lappal, meg Dermazin krémmel kentem vékonyan (nagyon minimálisat használtam rá belőle). Kb egy hét után kezdett helyrejönni. A kisfiam fél éves, egyáltalán nincs nyoma rajta, ellenben a hasamon megmaradt a helye sötét folt formájában.
2017. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Jól le is pontoztak minket, akik megírtuk, hogy velünk megtörtént, hogy anyai baleset miatt valami nyom maradt... ez nem babona, vagy hiedelem, vagy mítosz vagy akármi, ez egy valós dolog... nyilván egy beütöm a kezem lábam nem fog meglátszódni a gyereken, de ahol a bőr és a hús is sérül az igen is meglátszódHAT a gyereken. Ez nem jelenti azt, hogy meg is fog, de megtörténhet. Nyilván van egy bizonyos fejlődési kor a terhesség során ameddig nyomot hagyhat rajta. Ez van...
2017. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
De már hogy hagyna nyomot rajta? Magyarázd már el kérlek! Jártál biológia órára?
2017. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!