Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leöntöttem a hasam forró...

Leöntöttem a hasam forró vízzel, baja lesz a babámnak vagy meg fog rajta látszani?

Figyelt kérdés

Véletlen magamra borítottam a forró vizet ,gyorsan lehűtöttem le is kentem ,de a nyoma ott maradt ès még fáj is :/

gyereknek lehet baja ettől 30 hét :(


2017. jún. 24. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
De sotetek vagytok😁 A kezed elvagod, a gyerek kezen vagasnyom? A labad eltorod, a gyerek torott labbal szuletik?!😂😁😜
2017. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen tényleg létezik!

Akivel persze nem történt meg az nem tudja elképzelni sem?pontozzatok le engem is agyatlanok!

2017. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Basszus... ne úgy képzeljétek el, hogy olyan nyoma lesz, hogy elvágja az ember a kezét és vágás lesz a gyereken... lehet csak egy halvány folt, vagy egy nagyobb anyajegy.... Miért olyan rohadt nehéz elhinni, hogy igen is létezik ez! Maximum mázlisták vagytok, hogy anyukátok nem sérült komolyabban a terhesség során.. de higyjetek amit akartok...
2017. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Logikus magyarazatot kerunk!
2017. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Úgy látszik sokan félre érették a kérdèsemet ,mert egyálltalán nem babonából kérdeztem. Mindenkinek a saját maga dolga ,hogy mibe hisz.

Én nem a kezemet vagy lábamat forráztam le.

Hanem a hasamat ahol a baba van ès pont ott ahol legtöbbször ki szokta magát nyomni.

És arra voltam kíváncsi ,hogy bőrön át érhette-e. lehet buta kérdès nem vagyok orvos csak hasonló tapasztalatokra voltam kíváncsi ,hogy aki leforrázta vagy megsütötte a hasát maradt e a gyereken nyoma..

2017. jún. 25. 12:17
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha elért volna a babáig, akkor nem itt írtál volna ki kérdést, hanem valószínűleg bent feküdtél volna a kórházban azzal a panasszal, hogy gyakorlatilag lyukasra égtél. Ugye mikor császároznak is átvágják a bőrt, a szöveteket, a hasizmodat, a méhedet. Na ezt a pár réteget kéne átégetned ahhoz, hogy a babának baja legyen. Az meg egy kis forrázástól van és utána nem is lennél olyan állapotban, hogy erről tudj kérdezősködni, úgyhogy ne aggódj.
2017. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
Az meg NEM egy kis forrázástól van*
2017. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
A forro viz atfolyt a hasfaladon?!?!
2017. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Gondolj arra, hogy ha egy forróvizes lábost akarsz arréb tenni, ha megfogod a fülét megégsz, de mér két réteg szerencsétlen kis konyharuha is megvéd tőle és nyugodtan, kényelmesen tudod fogdosni azon át. Na nálad ennél több és vastagabb réteg van a baba meg kinti dolgok között.
2017. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
35%
De érdekes hogy bárki aki értelmesen válaszolt full le lett pontozva,a degenerált vadparasztok pedig nem.Hát hihetetlen hogy ezeket is az emberek közé kell sorolni!Rajtatok is tuti látszik valami,mégpedig hogy a neandervölgyitől származtok!!! Mert kb annyi intelligenciával rendelkeztek!!!!! Na most lehet lepontozni ,ennyi örömötök legyen az kívánom ;) nem olvasok itt több kommentet,nyugodtan ócsárolhattok :* puszi nektek!!!
2017. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!