Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés 5 hetesen, félek?!

Vérzés 5 hetesen, félek?!

Figyelt kérdés
éjjel görcsöltem és reggelre elkezdtem vérezni. kb 5 percig tartott,rendes piros vér volt.azóta semmi. elment a babám? :( ennyi idő alatt kisem ürülhetett rendesen gondolom....a melleim már nem fájnak bár eddig is épphogy fájtak. járt valaki igy? dokim azt mondta várjuk meg h alakul spontán. szedek progit már mióta pozitivat teszteltem
2017. jún. 29. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos
2017. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kórház! Azonnal!!!
2017. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyelet!! Nem varunk ilyenkor. Ilyenkor petezsak latszik vagy mar benne az embrio! Menj be a korhazba az ugyeletre! De pl ruttascorbint vegyel nekem azt irtak fel es azota minden rendben van a babaval
2017. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az abaj hogytegnap voltam uh n hüvelyin. és nem láttak még petezsákot sem. pedig erős pozi tesztjeim vannak
2017. jún. 29. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Vervetel ahol a hcgt nezik beutalt?
2017. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem mit írsz,es ha nem méhen belül van?Oke,erős pozi tesztek,de en inkabb nem kockaztatnek.Ha nem fogad a dokid,ügyelet!!!Nem játék.
2017. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mennék az ügyeletre, kórházba. Nem várnék. Ott legalább csinálnak egy vértesztet.
2017. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
10perces vérzés volt azóta semmi. béta hcgm 6600 lett de nem látják a babát még se méhen belül se méhen kivül :/
2017. jún. 30. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!