Kezdek megorolni?

Figyelt kérdés
31het. Sok problema.rossz parkapcsolat. "magany".szinte ertelmetlennek latom az eletem. Sírok. Bantanak. Egyetlen ororm forras 1 evesem, de egyedul vagyok vele...apuka semmit nem segit. Haza sem jon,vagy ha megis akkor bant, veszekszik.elvarja hogy kiszolgaljam. Segitsegem nincs nagyon egyedul intezek mindent. Kivagyok. Sokszor inkabb meghalnrk minthogy igy eljek tovabb. Nem tudok hova menni. Nincs kihez forduljak segitsegert. Banok mar mindent. Nem alszok se ejjel se nappal.jar au agyam, hogy mit tegyek de nem talalok kiutat a szerencsetlensegembol. Nincs kinek beszeljek rola. De ha lenne sem mondanam el szerintem....hiszen en rontottam el...en nem alltam a sarkamra amikor kellett volna. Elnezest hogy panaszkodom. Nem is tudom mit varok. De jo ide leiirni nevtelenul.

2017. júl. 7. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Pszichologust javasolnék neked.
2017. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szüleid sem tudnak segíteni? :(
2017. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

En csak azt nem ertem ilyenkor, hogy 1 eve szultel, mindjart megint szulsz, de ebbe a parkapcsolatba miert kell sorozatban gyereket csinalni?? Miert szexeltek vedekezes nelkul megint ha ekkora szar a kapcsolat?!


En is pszichologust javasolnek.

2017. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk kb fel e e romlott meg igy...elotte elvoltunk. 10 eve vagyok vele.....de kerlek ne bants!
2017. júl. 7. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:

A párterápia se lenne rossz ötlet.

1-es vagyok.

2017. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A babanak nem lehet baja ugye...? Eszek rendesen...gyomolcs, zoldseg+vitamin.
2017. júl. 7. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is ezeket a gondolataid a pároddal kell legelőször tisztázni. El kell neki mondani, mit érzel, több segítséget vársz, ha szeret megteszi, ha nem teszi meg, megette a fene ezt a kapcsolatot. Sajnálom, de át kell gondolnod, vele akarsz-e maradni. Pszichológust mindenképpen javasolnék, esetleg az előttem szólóval egyetértve, párterápiát. A sok stressz és idegesség lehet árthat a kicsinek, az 1 évesed is érzékelheti, neki sem tesz jót. A párodnak is meg kell ezt mondani, nem veszekedhet veled és várhatja el, hogy folyton kiszolgáld, miközben ilyen idegállapotban tart. Legvégső esetben külön kell válnotok, gyed-et kapod, gyerektartást kell fizetnie. Szüleid vannak? Rokonok?
2017. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán most az állapotod miatt is érzékenyebb vagy. Próbálj meg nyugodtabb lenni! Egyéveskéd is megsínyli az állapotodat.Ha megszületik a másik baba sokkal több dolgod lesz. Valahogy ésszerűbben ozd be az idődet, mivel segítségre nem számíthatsz.Ha van egy kis időd csináld azt amit szeretsz, Ne töprengj a rossz dolgokon úgysem változik semmi.A megszületendő babának sem használ az idegesség.
2017. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!