Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek rosszullét ellen?...

Mit tegyek rosszullét ellen? 6 hetes terhes vagyok, egész nap émelygek, hányingerem van, sokszor hányok is.

Figyelt kérdés
Szinte alig birok fent lenni, de még az àgyban is szörnyű ez a rosszullét. Volt valaki így? Nektek mi hasznàlt?
2017. júl. 14. 10:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Amugy a "reggeli rosszullet" csak egy elnevezes :-D Ha csak most tapasztalod a 3. babanal, akkor az elso kettonel nagy szerencsed volt!

Nekem az 5.hettol a 16-ikig tartott, reggeltol estig folyamatos hanyinger. Kortyonkent ivott vizen, jeghideg almalen es pogacsan eltem. 1-2 napra amugy meg visszater, most vagyok 32 hetes es elso baba.

2017. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a cola, az oszile, a gyumolcs segitett. Bar igy isbelofordult h delutan jott ki minden. :/ most 1hete mult el a rosszullet. Kitartast!


17+5hkm

2017. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Ekkora hulyet mint az elso válaszadó.. a kérdező tippeket kért.


Nálam van mindig ropi vagy szolocukor és nagyn sokat segít vizes jegkrémek fogyasztása

2017. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a 3. várandósságom eleje volt ilyen. Igazából nekem csak az idő segített. Sokan írjak a jeges vizet, meg jogy mindig legyen nálad egy kis rágcsa. Nekem az sem jött be. De kitartás, remélhetőleg hamar elmúlik.
2017. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a kóla segített, kására behűtve. Pár korty elég, nem, nem árt a babának! :)
2017. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, nagyon együtt érzek veled :( Az 5. héten kezdődött nálam és kb a 18. hétig elviselhetetlen volt a rosszullét, napi 24 órában. Utána sem lettem jól, de jobban egy kicsit. Most 25 hetes vagyok, már azért sokkal jobb, de nem volt még egy olyan napom sem, amit teljesen panaszmentesen élhettem volna meg. Szerintem a szülésig már nem is lesz.

Ezen sajnos csak az idő segít. Legalábbis én bármit próbálhattam, semmi nem segített. Volt, hogy azt hittem túl sem élem ezt az időszakot. Szóval kitartást és minél előbbi jobban létet kívánok neked, mert lehet leszel olyan szerencsés, hogy egy nap felkelsz és már semmi rosszat nem érzel, mert ilyen is van :)

2017. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Én 7honapos terhesség ig végig rosszul voltam utolsó két hónapba enyhült hat hónapig,végig hánytam ez van ha,gyereket akartál bird
2017. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!