Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nst? Mit kell csinálni, enni,...

Nst? Mit kell csinálni, enni, inni stb.

Figyelt kérdés

Szerdán megyek először. Az érdekelne hogy mit kell a vizsgálat közben csinálni(tényleg nyomkodni kell ha érzem hogy mozog?)

Illetve mit egyek, igyak előtte.

Mire figyeljek stb....


(Fogadott, ismerős szülésznőhöz megyek, zalaegerszegre ha ez számít)



2017. júl. 14. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

olyat egyél vagy igyál amitől kicsit felpörög pl csoki

Igen nyomkodni kell amikor mocorgást érzel,de elfogják mondani

2017. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk már nem kell nyomkodni.... 10 évvel ezelőtt kellett.

Most időnként megkérdezték érezzük e a mozgást. Ha nem, ébresztették.

(Szeged)

2017. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megettem egy sport szeletet előtte vagy hideg kólát ittam és beindult 😁
2017. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én két NST-n voltam eddig, nálam az earl grey tea jött be 15 perccel a vizsgálat előtt ittam majdnem fél litert :D


Csokira immunis főleg az ilyen frontoknál... csak a tea ébreszti fel.


CTG-n nem kell nyomkodni, NST-n igen. Azért is kell ébren tartani, hogy lássák mozgásakor jó e a szívritmusa. Mozgásra fel kell gyorsulnia kicsit :)


Szóval mindenképp olyat egyél igyál nagyjából 10-15 perccel hamarabb amitől tudod, hogy mindig beindul :)


Minden jót!


37hkm

2017. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb helyen már nem kell nyomkodni. Ülsz 20 percig, a gép meg nyomtatja az eredményt.

Én kólát ittam előtte, valaki datolyát evett közben.

Ha aludna a baba, akkor megmutatják hogy kell ébreszteni.

2017. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zalaegerszegen szültem. Nyomkodni kell valóban.

Én terhességi cukros voltam, diétáztam keményen, így nem igazán tudtam előtte pörgetős cuccokat enni/inni. Ha nagyon belustult, akkor a szülésznő megpróbálta felkelteni a hasam mozgatásával. Egyszer nem sikerült csak normális eredményt elérni. Akkor elküldtek minket egy nagy sétára, mondták, hogy vacsorázzak meg és menjek vissza. Így tettem, visszamentem és jó lett az eredmény.

2017. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!