Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt szex terhesség alatt?

Volt szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy a terhesség alatt mennyire jellemző illetve gyakori a szex?

És szülés után?

Nálatok hogy volt?


2017. júl. 15. 11:57
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

19-es!

Tehát nem tudod biztosra, de mivel boldogok vagyok, jó az életetek és nyomot se tálaltál anno, ezért számodra "elnézhető" lenne ha mégis megcsalt volna?

2017. júl. 15. 13:09
 22/35 anonim ***** válasza:
81%

A terhesség utolsó 2-3 hetében nem, mert már mindenem fájt, aludni se tudtam a súly miatt (hatalmas hasam volt). Utána értelemszerűen 6 hét.

Semmi gond nem volt belőle, ő se akart az egészségemmel játszani, a terhesség végén meg látta, hogy xarul vagyok, nem nyektetett.


Szülés után volt néhány műtétem is. Az egyik konizáció, ahol ugyanúgy 6 hét tiltás volt, de volt hasi műtét is, ahol szintén pár hétig nem volt javasolt a megerőltetés, nehogy szétnyíljanak a belső varratok.


De fordítva is volt ilyen helyzet: őt műtötték, vagy a vizsgaidőszakban annyira bestresszelt, hogy eltűnt a libidója átmenetileg. Én se csináltam ügyet belőle, kivártuk, amíg lehet.

2017. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
46%

Leszarom, hogy megcsal-e, amíg hazajön, és itthon minden jól működik. Ez nyilván utópisztikus, mert nem működik minden ugyanúgy, ha az ember érzelmileg máshol van.

De nem, nem túráztatom magam a témán.

És igen, van az a helyzet, amikor megbocsátanék, azt hiszem. És ő is nekem.

2017. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Igazad van! Jó neked ha tényleg így gondolod a dolgot. Jó lenne ha tudnék így gondolkodni, mert abban nem hiszek hogy egy hapsi kitart egy nő mellett élete végéig.
2017. júl. 15. 13:25
 25/35 anonim ***** válasza:
44%
Én abban sem, hogy egy nő kitart egy pasi mellett élete végéig. :D De ettől még szeretjük egymást 14 éve. :) Kisebb zökkenőkkel. :)
2017. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%

Volt, mindharomszor. Aztan szules utan hat hettel ujra.

Soha nem merult fel, hogy megcsal, nem tartottam ettol egy percig sem. Nem is ertem, hogy lehet ugy elni, ezen rettegni folyamatosan.

2017. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
32%
Volt, tobb mint elotte es utana. Sot! Meg a vajudas alatt is, amikor 8-10 perceseim voltak. Fajasoknal megalltunk. Annal szebb es intimebb egyuttletunk meg soha nem volt. Szules utan a 4. heten voltunk eloszor egyutt (orvos engedelyevel, kulfold), szerencsere nekunk semmi nem volt mas. Soha olyan szexi nem voltam, mint a terhessegem alatt, es ezt a ferjem is tudatta velem.
2017. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
78%
Tény, hogy ne adj Isten! van olyan helyzet, hogy nem lehet terhesség alatt szexelni. Nyilván olyan emberrel kell vállalni akiben megbízol. Egyébként nem csak a hagyományos úton lehet kielégíteni egy pasit. Azt a 6 hetet simán meglehet így oldani. Illetve a 9 hónapot is túl lehet így élni szerintem.
2017. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
72%

Hidd el nekem ha valaki megcsal nem a terhesség miatt teszi,hanem mert alkalmatlan a házasságra/párkapcsolatra.

Most lesz babánk,imádjuk egymást a férjemmel,soha nem csaltuk meg egymást sem előtte,sem most sem soha nem fogjuk. Emberek vagyunk nem állatok akik az össztöneiket követik. Olyan emberrel kell gyereket vállalni akiben 100%-ig megbízol és tudod,hogy nem csalna meg,főleg egy ilyen csodás időszakban......

2017. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk az első babánknál saját akaratunkból nem volt (max 2x) mert a párom jobban féltette a babát mint én,ill. a 22. héttől görcsölni kezdtem a terhessé végéig,így nem kockáztattunk.A második babánknál haematomám volt az elején,Utrot szedtem napi 3x1 szemet,így ezért nem volt szex végig. A páromon a kezemmel segítettem,maximálisan elég volt neki. A hasamban lévő gyermekeink sokkal fontosabbak voltak a férjem számára minthogy 1x is félrekeféljen és elveszítsen minket!! A 4D-s Uh-on sírt annyira imádta már akkor is a gyermekeinket ❤

És ,,jeleket,, sem vettem rajta észre hogy félrement volna. Az én férjem nem csak testileg de AGYILAG is felnőtt volt már a családalapításhoz!

2017. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!