Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt szex terhesség alatt?

Volt szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy a terhesség alatt mennyire jellemző illetve gyakori a szex?

És szülés után?

Nálatok hogy volt?


2017. júl. 15. 11:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
70%

Hat ennyi.. Kezem szam jol van. Használom ha mar nekem a 9honap szexmentesseg orvosi utasitasra (!!!) jutott.

Nem is jönne szóba nalam, h olyan pasival legyek, meg gyereket vállaljak vele aki ilyen suttyó szar, h ket nap utan a farka után megy. Ennél en többre tartom magam de ki hogy..?

2017. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

"Nem is jönne szóba nalam, h olyan pasival legyek, meg gyereket vállaljak vele aki ilyen suttyó szar, h ket nap utan a farka után megy. Ennél en többre tartom magam de ki hogy..."


Gondolom akit megcsalt a férje az sem gondolta hogy két nap után elmegy a pasas más puncit kajtatni. Persze, az ember olyannal vállal gyereket akiről el sem tudja képzelni hogy megcsalja a terhesség alatt, csak épp akkor történik vmi a másik fejben amit mi előre nem tudhattunk. Vagy te szerinted akit csal a férje az tudta előre hogy 2 nap után elmegy máshová? Ugyan már!

2017. júl. 16. 11:08
 33/35 anonim ***** válasza:
66%

Én vagyok aki írta,hogy megcsalta a párja.

Nekünk tökéletes volt a kapcsolatunk, imádtuk egymást,soha semmi gond nem volt köztünk.

Nekem is van szám és kezem,de ez kevés volt neki .

Ha tudtam volna ,hogy ez lesz biztos nem vállaltam volna tőle babát.

A terhességem alatt formálódott át ilyenné sajnos.

2017. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
84%
Úgyhogy én úgy gondolom,hogy előre senki nem tudhatja mikor bolondul meg az,akivel a jövőjét tervezi az ember.
2017. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
92%

Figyu kérdező, sztem túlgondolod. Én meg ismerem a párom és magamat is. Mi nem csalnánk meg agymást, ez van. Akkor se ha hóhapokig nincs szex. És igen, én tudom hogy nem is fog.


Előző páromról tudtam, hogy megcsalna, szerettem de 10 év alatt se akartam tőle gyereket. Anyámat se csalta apám, apámat se anyám. Mi ilyenek vunk, mas meg mas.

2017. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!