Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Ti hogy mondtátok el...

Anyukák! Ti hogy mondtátok el a párotoknak, hogy jön az ELSŐ baba?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 19:35
1 2
 11/15 Norman Bates ***** válasza:
44%

Januar ota probalkozunk, minden honapban kb egy hettel nemvart elott minden nap kerdezgette, hogy van e mar baba 😂

Kedden delutan teszteltem pozitivat, gondoltam, hogy valami aranyosat kitalalok, de kicsit kesobb mikor hivtam, rogton kerdezte megint, hogy van e baba, nyilvan nem mondtam nemet 😀

2017. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Hajnalban ki kellett mennem a mosdóba. Szerettem volna az első pisit tesztelni. Szóval, mikor pozitív lett, nyugodt hangon megkérdeztem, hogy ki tudna-e jönni egy picit... Nézze meg a saját szemével... :)

Nekem vannak ilyen "éjszaka spontán 30 percig orrvérzős" dolgaim, szóval ugrott elsőre.

Azt hiszem, nagyon örült neki, mert nagyon-nagyon megölelgetett. :)

29/L

2017. júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Fogamzásgátló elhagyása után furcsán alakultak a ciklusaim, így elmentünk kivizsgálásra. A dokim közölte hogy nem jó a hormonsor, szóval lehet hogy a fogamzásgátló csinált egy kis zavart. További vizsgálatok kellenek.

Le is tettünk a dologról. 2 hét múlva furcsán éreztem magam, vettem egy tesztet a tudta nélkül, mert nem akartam hogy hülyének nézzen ha negatív lessz, de hát pozitív lett 😃

Kb elképedt fejjel benyitottam a nappaliba és csak meredten bámultam rá! De ő azonnal tudta hogy mi a helyzet!! 😃 Megölelt megcsókolt, és azóta már azt nézi hogy hogyan rúg a baba 😃

2017. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Egyutt vartuk a teszt eredmenyet :-)
2017. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tesztet vegyél és ő is legyen ott az eredménynél. De amúgy az enyém nem örült neki, kellett neki jó sok idő, mire feldolgozta, férfiaknál ez az apaság dolog másképp megy, azt számold bele...
2017. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!