Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok és...

34 hetes kismama vagyok és terhességi cukrom van. Szülés után minden rendben volt a babátokkal?

Figyelt kérdés
160 g-os ch diétán vagyok és itthon mérem a cukrom étkezés után egy órával 7 alatt szokott lenni.Sajnos volt rá példa hogy egyszer egyszer felment 7 felé de akkor tudtam hogy mitől és olyat nem eszek.Védőnöm szerint ez miatt nem kell megilyedni csak folyamatosan ne legyen felette.Nektek mi a tapasztalataitok olyan jó lenne ha leírnátok hogy megnyugodhassak hogy nálatok minden rendben volt a szülés után.
2017. júl. 22. 15:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondta az orvosom hogy nem hordhatom túl viszont azt mondta hogy túl se fogom szerinte.Aztán ki tudja lehet annyira jól érzi magát odabent hogy végűl túlhordás lesz bár annál jobb minél többet van ben persze egy bizonyos hétig.Már nagyon várjuk a kicsikénket.
2017. júl. 23. 20:03
 12/14 A kérdező kommentje:
Ebed utan 6,8 a cukrom mostanában.Ebébre rantott csirkemellet ettem sok salátával meg 2 dl light gyümölcslével.Lehet a rántott csirkemell emelte meg nekem bár 7 alatt van etkezes utan 1 órával de hat szerintem ez magas.
2017. júl. 25. 14:53
 13/14 anonim ***** válasza:
CsirkemellBen nincs cukor, az nem emelheti meg. Lehet, hogy a salátában volt valami. Sokan pl a paradicsomra reagálnak magad cukorszinttel. De gyanúsabb a gyümölcslé. Nézd meg pontosan mennyi ch van benne.
2017. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hat a gyümölcslében 3,2 g ch volt szóval nem tudom lehet a panir a liszt mondjuk zabpehelyliszt volt max a zsemlemorzsa.Annyira nem tragedia nem ameddig 7 alatt van.
2017. júl. 25. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!