Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen hosszú repülőút...

Terhesen hosszú repülőút vállalható?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, még a 12. hét előtt. Nem így terveztük, de megtartanánk. Viszont most házasodtunk, egy hónap múlva nászútra megyünk, ezt már jóval korábban befizettük. A repülőút tizenórás, a nyaralás nagyon drága. Sokat ártanék ezzel az úttal?

22N


2017. júl. 28. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvosod, de ha nem vagy veszélyeztetett terhes, nem szokott gond lenni belőle.
2017. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs egyéb kockázati tényező, egészséges a terhességed, akkor nem árt. Az orvost kérdezd!


Nekem nem ajánlotta, mert eleve trombofíliás vagyok, a repülő csak növelte volna a kockázatot még injekció mellett is.

(Terhesen végig szúrnom kellett magam ill. nem terhesen is kell pl.: repülésnél)

2017. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!