Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hét után akit kicsit...

40. hét után akit kicsit megpiszkált a doki méhszáj ügyileg, annak beindult a szülés? Segített valamennyit? És ha igen mikor?

Figyelt kérdés

Tudom nem a legjobb módszer, én kértem, hogy ha lehet, valamit kezdjünk... nem volt durva, így tényleg csak egy picit piszkálta a méhszájat.


Elég nagy a babám, és nem szeretném, ha még sokáig bent lenne, nem szeretnék véletlen sem császárt. Szépen le van fordulva, de nagyon jól érzi bent magát. Bízom benne valami elindul időben, és nem kell bent feküdnöm a kórházban még egy hétig ebben a brutál melegben... Jó lenne, ha minden magától beindulna...


Előre is köszönöm a tapasztalatok megírását.



2017. júl. 31. 18:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Végül Augusztus 4-én megszületett pici fiúnk 4160g 55cm :D


12 óra vajúdás után, végül császár. Nem tágultam, baba magasan volt, leesett a szívhangja is a végére és a magzatvíz is zavaros volt.


Jól vagyunk csak engem visel meg a császár utáni korlátozottság a fájdalmak miatt.


De végül is megérte, én meg bízom a javulásban!

2017. aug. 11. 20:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Császár után lassabban regenerálódik az ember, de a lényeg, hogy mindketten jól vagytok! Nagyon sok Boldogságot Kívánok a Kisfiadhoz! #8-as voltam:).
2017. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!