Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hallanám a baba...

Szerintetek hallanám a baba szív hangját sztetoszkóppal?

Figyelt kérdés
16+3 hetes vagyok,sajnos nem erzem a babát nem érzek semmilyen mozgást félek hogy valami nincs rendben ,17 edikèn kell legközelebb uh-rá mennem .És szeretnèm Tudni hogy van e közöttetek olyan aki meg találta e baba szivhangját sztetoszkóp segítségével?

2017. aug. 7. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kevés háztartásban van otthon sztetoszkóp... Ám doppleres szívhangfigyelőt sok kismama használ, én a 14. héttől azzal megtaláltam. Amúgy 16 hetesen még egyáltalán nem kell érezni magzatmozgást.


Rákerestem most kíváncsiságból, amúgy azt írják, hogy sztetoszkóppal nem lehet megtalálni egész terhesség alatt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2017. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló ,ezt a kérdést én is el olvastam már, de én szeretnék hallani másokat is !
2017. aug. 7. 12:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van és nem találtam vele.

Egyébként pont 17 hetes volt, amikor éreztem az első megmozdulást, kis türelem és hamarosan te is érzed majd.

2017. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3/3 Köszönöm szépen, nagyon remélem mert már nagyon aggódom hogy nem érzek semmit :(
2017. aug. 7. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van, régi vérnyomásmérőhöz volt. Én csak a vége felé próbáltam, kb a 33. héttől és tökéletesen hallottam, minden családtagnak megmutattam :) Lehet, hogy már korábban is hallani, ha pont úgy helyezkedik. De nekem nagyon vékony volt a bőr a hasamon, még az orvos is megjegyezte.
2017. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk van itthon "normális" fajta, mert a férjem orvos, de semmit nem hallani még vele, 21 hetes vagyok. Mi is vettünk AngelSoundot a 8. héten, azzal viszont azóta halljuk és nagyon megnyugtató.

De a 15-16. héten kezdtem érezni én is a magzatmozgást, hátha te is lassan érezni fogod most már. De ha nem, az sem gond, nővérem is csak a 20. hét után érezte.

2017. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekünk nincs itthon ,de mindjárt megyek nővéremhez neki van és ki próbálom :) remélem hallok majd valamit !🙁🙁🙁
2017. aug. 7. 15:01
 8/13 A kérdező kommentje:
Kellemes csalódás :) hallom a babám szívét és ahogyan lubickol :) el is hoztam magammal hogy hallgathassam
2017. aug. 7. 20:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerencséd van akkor :), mi a 75 ezer forintos fonendoszkóppal sem halljuk. :D

Pedig doplerrel 3-4 mp alatt megvan. :)

2017. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De jó, hogy már hallod. Akkor a kövi babánál én is korábban próbálkozok :)
2017. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!