Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik!? 30+4hkm vagyok. A...

Kismamik!? 30+4hkm vagyok. A tegnapi nap folyamán kijött az aranyerem.

Figyelt kérdés
Mindenféle erősködés nélkül.Nagy ritkán szokott lenni székrekedésem Is.Aranyerem viszont soha nem volt.:( Az ejszaka alig tudtam elaludni és fel is ébredtem.Mára màr nem fáj annyira de még mindig ott van.A jövoheten megyek az orvosomhoz.Valami jól bevált házi praktika?a délután folyamán átmegyek a gyógyszertárba krémet vagy kupot venni rá.

2017. aug. 8. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én még csak 24 hetes terhes vagyok, de múlt héten kicsit túlzásba vittem a takarítást és bizony nagyon kijött az aranyérem. Nem volt otthon semmi aranyérre, én azt olvastam a neten hogy meleg vízbe beáztatott teafiltert kell rárakni, és lefeküdni az ágyba. Állítólag a teában lévő csersav ér összehúzó, és a meleg is jót tesz. Én forró vízbe mártottam a teafilter aztán beletettem egy vattapamacsba és szépen rátettem a kitüremkedő aranyeremre és ledőltem a kanapéra. A filtert kb 1,5 óránként újra mártottam a melegvízbe. 4x ismételtem, és másnapra fényévekkel jobb lett. Aztán vettem spertit is és azzal rásegítettem. 😊 nekem bevált. Egy próbát megér, bio szóval nem árthat. 😊
2017. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok *aranyérem helyett arany erem. 😊
2017. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 És kamilla tea vagy az lényegtelen milyen? :)
2017. aug. 8. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mind1. a kamillatea biztos jó. a kamilla még gyulladáscsökkentő is. Bár nekem nem volt itthon csak csipkebogyós így én azt használtam, de így is segített.
2017. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja a kammilla tea jó nekem a szememnek valami kötőhártya gyulladása lehetet és azt is elmúlasztotta
2017. aug. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar azóta sokkal jobb! :) de sajnos teljesen meg mindig nem múlt el. :( külföldön élek és itt sajnos a nőgyogyászom javaslata nélkül nem adnak ki semmit rà a gyógyszertárban :( meg kell várnom a csutortokot.akkor megyek ultrahangra.Egyébként a jegelés és a kamilla tea segített.Bar inkább az utóbbi.es kellemesebb is!Koszonom szépen mégegyszer! :)
2017. aug. 13. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!