Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor derült ki a baba neme?

Mikor derült ki a baba neme?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok..ma voltam dokinál de sajnos nem derült ki.Legközelebb 3 hét mulva megyek cukorterhelésre,nem tudom akkor leszve UH.

Volt igy más is h sokára derült ki a neme?


2017. aug. 9. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10.-es!

Szia! en is angliaban elek es itt vagyok terhes gondozas alatt, 12 hetes UH-n kerdeztuk nem-e latjak a baba nemet, azt mondtak meg nem tudjak megmondani, majd a 20.-on ha ugy fordul, viszont nem hallottam meg, hogy verbol is meg mondjak.. midwife-nal lehet errol erdeklodni? mert nekem errol meg senki sem szolt, hogy lehet ilyet is!!

koszonom a valaszodat

14 hetes kismama.

2017. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Norman Bates ***** válasza:

Nezd meg googleon, 'gender reveal blood test'.

£170 korul lattam. Olyan, hogy kikuldik postan, van benne egy cucc amivel megszurod az ujjad es beleteszed a taroloba, postan visszakuldod. Y kromoszomat keresnek benne, ha van akkor fiu, ha nincs akkor lany.

A masik lehetoseg nipt -non invasive prenatal test, ez elsosorban down, edwards, patau nezi, de megmondjak a baba nemet is. Ez kb £400 tol indul.

Am magan UH mar 16 hettol lehet megnezetni.

2017. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Norman Bates ***** válasza:
Meg annyi, hogy a nipt testeknel rendesen ok veszik a vert, nem ez a postazos, de annyi penzt en csak akkor adok ki ha nagy lesz a kockazat a 12. Hetes uh-n
2017. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szepen koszonom!

Ezt az utobbit amit irsz az szerintem egy picit huzos, (oke, hogy a baba erdekeben nyilvan kifizeti az ember ha kell) viszont NHS-alapon ingyen is csinalnak szurest (nekem legalabbis volt), 12 hetes genetikai UH-n mondtak minden rendben a nyakiredő vastagsag alapjan, de ha akarom meg verbol is megvizsgaljak, az nem volt kotelezo, de azert kertem, ott meg szinten 3 fajta valamilyen genetikai rendellenessegnek neznek utana ha jol tudom, legalabbis azt mondtak es tok ingyen. (a downkórra emlékszem határozottan, a másik kettőre nem, annyira boldog voltam, hogy minden rendben, meg hogy megint láthattam a picit, hogy nem igazan tudtam odafigyelni a midwifera mikor mondta 😀)

Viszont kivarom a 20 hetes UH-t, es ha akkor nem mutatja magat akkor megyek magánhoz.

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm az infókat,

és boldog babavárást kívánok!

2017. aug. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia ! 32 hetes voltam mikor kiderült,azt hittem már valamikor az elején megtudjuk,de a kislányom valahogy mindig úgy fordult,hogy nem tudták megmondani,pedig több orvos is megnézte :)
2017. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!