Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kicsi adatokat mértek...

Nagyon kicsi adatokat mértek és ránkijesztettek. Járt valaki így és aztán szülésnél kiderült hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok. Már a 36 hetes ultrahangon szólt az orvos hogy vmi nem jó, túl kicsi a bpd, a hc, az ac,az fl szóval minden. Tegnap 38 hetesen kissebbet mért mint előtte. Kiakadtam, rászóltam hogy összement a gyerekem? Bpd t és hct újramérte rájavított de így is nagyon el van maradva a kívánttól. Nagyon félünk így két héttel szülés előtt derül ki hogy beteg lehet a baba??
2017. aug. 10. 10:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mikor mész orvoshoz? Ne haragudj, de ez szerintem nagyon nem jó, nehogy baj legyen a Babával, lehet éhezik. Nem akarlak rémisztgetni, de én tuti ki akarnám harcolni, hogy indítsák be, pláne ha pár hete még normál méretei voltak:(.
2017. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagytok? Remélem fogsz majd jelentkezni:)!
2017. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 39 hetesen 2017.08.20-án 00:10 perckor megszületett kisfiam Erik. 2850 g 50 cm és 33 cm fejkörfogat!!! Azt mondták egy mázlista, két hatalmas csomó volt a köldökzsinóron. De a lényeg hogy makk egészséges és semmivel nem kissebb mint a társai, hiába mondta az orvos, köszönöm neki a több hetes aggodalmat és sírást...
2017. aug. 20. 19:58
 24/29 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Akkor valószínű ezért nem nőtt már, a csomók miatt! Nagyon örülök, hogy minden rendben lett Veletek!
2017. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Minden jót! Hát hiába, ha a babák "éheznek" odabent inkább megszületnek, a természet tudja a dolgát, sokszor bebizonyosodik.
2017. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok! Jó egészséget!

Szép neve van :-)

2017. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Akkor azért lett ilyen kis pindúrka, de ez nem számít! A lényeg, hogy egészséges és mindketten jól vagytok! Sok egészséget kívánok! Nagyon gratulálok!
2017. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Az jutott eszembe, hogy az áramlás hogyan lehetett jó, ha 2 csomó volt a köldökzsinóron és mivel nem nőtt vélhetően már egy ideje ott voltak. Kicsit rémisztő, hogy ezek szerint az a vizsgálat értelmetlen?!
2017. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen tanakodtam, hogy hogyan lett jó a flowmetria. Lényeg hogy minden rendben.köszönöm a jókívánságokat!
2017. aug. 21. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!