Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 1-én volt pté-m....

Yvcsi31 kérdése:

Augusztus 1-én volt pté-m. Előtte utána együtt voltunk.15-ére nem várom. Vettem Predictort.4. és 3. nappal előtte 2x halvány rózsaszínű. Csak rosszat olvastam. Sokan írtak ide. Szellemcsík stb.2napom van még. Fájdogálok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 11:21
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok mind! Nagyon köszönöm!még 2nap..mindig pontosan jön meg..remélem most nem! Viszont annyira fáradt aluszékony vagyok mintha maratont futottam volna..ez az egy jel kulonbozik a szokásostól. Kb. 3napja kezdődött. Remélem nem csapott be a Predictor.
2017. aug. 13. 16:34
 12/33 anonim ***** válasza:

Majd ird meg kerlek, mi lesz! Szoritok!

10-es voltam.

2017. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne:), 2.,7.,8. voltam:).
2017. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Most vettem egy àltalános x-epilt..meg is csinàltam. Viszont ez negatív. Remélem csak mert nem olyan magas még a hcg. Mindenképp megírom persze. Szúrkálódásaim és folytonos pisilési ingereim vannak. Délutan óta. Görcsnek nem nevezném. És a derekam még fájdogál. Eddig 2predictor halvany pozitív és egy X-epil ált. Negatív. 2nappal nem vàrt előtt. Na akkor most van kaosz bennem rendesen. De tovabb nem bonyolítom. Holnap reggel egy első teszt..aztàn màr várok csak.
2017. aug. 13. 19:17
 15/33 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy amiatt lett negatív, mert a délutáni pisi nem olyan koncentrált. Utolsó és sokadik
2017. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Az x-epil nem valami érzékeny. Drukkolok
2017. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) én meg jelentkezem a fejleményekkel.
2017. aug. 13. 20:51
 18/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma reggel első vizeletből ismételt X-epil negatív. Holnapra nem vàrom. Jelenleg a nem vart előtt 4.nap-halvany poz.Predictor

3.nap halvany poz. Predictor

2.nap este neg. X-epil

1.nap reggel neg.X-epil.

50-50 arány.

Nem fájnak már inkabb bimbó környéke nyomás érzékeny és feszesebb érzet. Görcsök nincsenek. Tegnap szurkalodas.bizsergés alhas tàjàn és deréknal. Ma egyenlőre semmi panasz. Amire még felfigyeltem. Az a minimalis tejfehér nyàkos folyás de csak a bugyin nagyon kevés. Hőhullàm..hol fázok hol kigyulladok.. ez a hormonok miatt.Ma már nem tesztelek. Holnap sem. Csak a nem várt utan. :) szépséges napot!

2017. aug. 14. 09:58
 19/33 anonim ***** válasza:
Ohhh, sajnálom. Remélem azért pozitív lesz. Mióta próbálkoztok?
2017. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
4.hónapja szedettem le a spiràlt es igazabol ugy vagyunk vele ha szeretne jonni..Vàrjuk! :) nem kesergek ha most nem jön össze.. de a belsőm azt súgja itt van. :)
2017. aug. 14. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!