Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 1-én volt pté-m....

Yvcsi31 kérdése:

Augusztus 1-én volt pté-m. Előtte utána együtt voltunk.15-ére nem várom. Vettem Predictort.4. és 3. nappal előtte 2x halvány rózsaszínű. Csak rosszat olvastam. Sokan írtak ide. Szellemcsík stb.2napom van még. Fájdogálok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 11:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Vegyel rossmannos expect vagy facelle tesztet. Azok tapasztalatom szerint nagyon erzekenyek.10-es voltam!
2017. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Jó reggelt! :) 15-e van. Mára nem várom. Tegnap esti 3.Predictor tesztem szintén pozitív. Általában reggelre szokott megjonni. Ilyenkor erős görcseim vannak màr. Jelenleg semmi. Abszolút. Este sem görcseim hanem apró szurkák..bizsergés érzet a bal oldali petefeszkemben. Ovukor szintén ott éreztem leginkàbb. Melleim nem fájnak. Csak a bimbó érzékeny. Ma csak türelmesen vàrok..hogy NE jöjjön meg. Kérlek szorítsatok. Fontos hogy ő megmaradjon! Tavaly egy abortuszom volt mert sajnos egészségi állapotom nem engedte. De most készen àllok. És remélem az ég vissza küldte hozzám :(

Szépséges napot napot nektek.

Remélem megcáfolhatom a predictor early-ről terjengő negatìvumokat. Én bízom benne. Muszaj

2017. aug. 15. 09:33
 23/33 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok! Írj majd😍!
2017. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Most kicsit félek.. :(

Enyhe alhasi görcs...derekfájàs és a wc papíron minimàlis barna nyàk.. talàn emlékszik a szervezetem h ma kell megjönnie???? Amikor megjon mindig rózsaszines eloszor.. ezt nem értem??? Kérlek irjatok. :(

2017. aug. 15. 13:58
 25/33 anonim ***** válasza:
Mi lett azota? Sajnos lehet, ez a honap nem sikerult. :( Nekem ilyenkor ha barnazas kezdodik, sajnos meg szokott jonni.
2017. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Remélem elmúlt és csak egy kis semmiség volt.
2017. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Pont ilyenkor van az, hogy még bármi lehet. :\
2017. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Csinaltam este egy predictort.. 4.-et ez már szinte nem is latszik..

Egyenlore nem jott meg..barnasag a wc papiron de szinte eszre vehetetlen..alig.. most enyge gorcsok. Remelem van remeny :(

2017. aug. 15. 20:48
 29/33 anonim ***** válasza:
Sajnos kémiai terhesség is lehetett. Pár napon belül kiderül.
2017. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Ígertem hogy jelentkezem a tapasztalalataimmal ez elmúlt pàr napról.Ha egy nő terhes igen is megérzi. Van aki jobban figyeli a testét van aki nem. A tüneteket megkulonboztetni ilyenkor még nehéz. De hidjétek el érzitek.

15-re nem vártam.

11-12-13-pozitv PREDICTOR EARLY..

15 délutan negativ..

Az törtent..hogy a beágyazódás megtörtént. Elkezdte termelni a hcg-t és egy pontnàl sajnos elhalt.és ezert egy nap késéssel ma reggel 16-an megjott. Barna darabos nyàkos folyassal indult és mostanra normàlis vérzés..rendes görcsökkel. A természet megoldja. Az orvosok a szebb kifejezésert ugy hívjàk kémiai terhesség. Vagyis korai veteles. A nők 90%-a észre sem veszi..pedig megtörténik. Ennek sok oka lehet.

Nos.. nincs álpozitiv..szellemcsík.nincs fals poz.

Tisztázzuk. A HCG-t csakis kimondottan az emberi sejt..emberi kialakuló szervezet termeli ezt a hormont. Elázni nem tud a teszt.es nem fog vàltozni az eredmény. Próbàltam. Predictor early igenis kimutatja a korai terhességet és a legérzékenyebb. Erre fejlesztették ki. 3pozitiv es a nem vart napjan nagyon..alig lathato halvany..szoval neg.és meg is jott. A hiba! Ne teszteljunk a nrm vàrt előtt. Valoban a nem vart utani a 99%-os terhesség..hiszen nem biztos hogy megmarad. És 6-7.hétig sem.Mellfajas elmult..mar tegnap.

Zàrom soraim..

Nem vagyok elkeseredve. Csalodottsag van hiszen bele éltem magam.

De tanultam sokat e pár napból. A természet tudja mit akar. Nekunk csak a testunket kell figyelni. Amelyik terhesség nem marad meg annak ugy kell lennie. Nem elég erős..az életben maradáshoz. Amelyik terhesség meg akar az meg fog maradni!

Predictor early végig kísérte napjaim..es csak a legérzékenyebbel kell tesztelni és nem vàltogatni. Ugyan azzal végig csinálni.. hiszen azzal látjuk a változást.

Ha erosodik a csik..erosodik a terhesség..ha halvanyul akkor leàllt a terhesség.

Ez voltam. Köszönöm nektek hogy itt voltatok. Kedvesek voltatok.

A kérdésemre a vàlaszt megkaptam.

Igen a Predictor megbízható. Valós eredményeket mutat. Mindenkinek szerencsés és boldogságos babavàrást és terhességet kívànok!

:) ♡

2017. aug. 16. 08:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!