Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 1-én volt pté-m....

Yvcsi31 kérdése:

Augusztus 1-én volt pté-m. Előtte utána együtt voltunk.15-ére nem várom. Vettem Predictort.4. és 3. nappal előtte 2x halvány rózsaszínű. Csak rosszat olvastam. Sokan írtak ide. Szellemcsík stb.2napom van még. Fájdogálok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 11:21
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, de a pozitív, hogy egyszer sikerült, így következőleg is fog:D. Ez nyilván iszonyú ritka, én vagyok, aki írta, hogy volt egy full +tesztje. Én nem voltam terhes, utána meg se jött, csak 3 hét múlva, ahogy amúgy is meg kellett volna, de én nem is éreztem Magamat annak, szóval az valószínű egy hibás teszt volt, mert a többi negatívat mutatott. Igazából csak azt akarom mondani, hogy több pozitív teszted volt, szóval valóban elindult valami. Következő hónapban meg már sikerülni is fog,

Ha van kedved írd majd meg hogy alakult a történeted.

2017. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Természetesen jelentkezem! :)

A remény hal meg utoljára.. ;)

2017. aug. 16. 11:51
 33/33 anonim ***** válasza:
Mint ha az en tortenetemet olvasnam, csak nekem 7 honapja...halvany pozi teszt, majd menzesz. Sok szerencset neked!! Anno majd egy ev alatt sikerult vegul teherbe esnem, igy remeny mindig van. 10-es voltam.
2017. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!