Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orak ota mellkasi fajdalom es...

Orak ota mellkasi fajdalom es balkezbe sugarzas? Menjek korhazba? 23 hetes kismama

Figyelt kérdés
Nagyon szarul erzem magam nem tudok sehogy fekudni mert akkor jobban faj a mellkason es a szivem. A fajdalom a bal karomba sugarzik. 126 a pulzusom. Menjek be a korhazba vagy mit csinaljak hogy jobb legyen?
2017. aug. 19. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Kórház, egyértelműen!
2017. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

AZONNAL KÓRHÁZ!


Ne itt írogass!!

2017. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Épp minap olvastam a szívinfarktus jeleiről:

[link]

2017. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ti elhiszitek, h épp infarktust kap 126 a pulzusa es megkerdezi itt? En nem.
2017. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2017. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kórház azonnal.



4! Van, aki lábon kihord egy vagy akár több infarktust is. Csak későbbi vizsgálatnál derül ki, hogy jé volt már x darab infarktusa

Ezzel nem azt mondom, hogy a kérdezőnek infarktusa van, de terhesen semmilyen keringést érintő probléma nem jelent jót.

2017. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Persze, menj be a kórházba, nehogy infarktust kapj. Amúgy valószínűleg csak fel vagy puffadva, sok a savad, esetleg a hátadon lévő egyik izom fáj és azt érzed, a mellkasi fájdalomnak hitt érzéstől pedig bepánikoltál és azért magas a pulzusod. Vagy eleve csak beképzeled az egészet és pszichés alapon érzed.
2017. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze kórház!Majd írj hogy mi van veletek!Remélem minden rendben lesz, szorítok
2017. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most ertunk haza! Szerencsere nincsen nagy baj! Mozgasszervi problema azt momdta az orvos. Csinaltak ekg t es minden rendben volt, a pulzusom magas volt még de csak 105 mar . Elvileg nő a suly es mivel nagyon vekony vagyok nehezem birom :/

Koszonom a valaszokat!

2017. aug. 19. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

6. Igen. De leírja milyen rosszul van..


Szted ez hogy történik..? Otthon vagyok.. Szombat van, 126 a pulzusom.. Kiugrik a szívem.. Ah megvan megvilagosodtam...: Kiírom a gyk-ra. Majd ott megmondja valaki, higy mit tegyek? Felnőtt no vagyok de soha sehol előtte az életembe nem hallottam, nem olvastam, nem lattam a teveben, hogy mellkasi fájdalom, bal kéz zsibbadása az szív probléma? Komoly baj? Komolyan.. Elhiszed, hogy ez létezik? Engem nem győztél meg.

2017. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!