Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen látta már...

Kinek hány hetesen látta már a doki ultrahangon a terhességet?

Figyelt kérdés

3 nap késés után, hétfőn csináltam egy tesztet, ami + lett. Kedden rohantam is az orvoshoz,hogy megerősítse a terhességet. Számítottam rá, hogy még korai, de ahogy ez az orvos beszélt velem, eldöntöttem, hogy ide nem jövök vissza. Számonkért, hogy mit keresek én ott, még simán meg is jöhet, és egyébként is megtartom-e egyáltalán.

Szóval keresek másik orvost, de nagyon izgatott vagyok, leghamarabb mikor érdemes elmenni, amikor már nem néznek hülyének?


2017. aug. 23. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4+1 naposan az orvosom látott egy 3,5 mm-es petezsakot. Aznap a meddőségi centrumban nem lattak semmit. De kerek 6 hetesen még nem volt szívhang. 6+4 naposan megyek újra. Nekem egyébként hiperstimulacio miatt van héti 1-2 uh.
2017. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5+1 hetesen nem látszódott semmi, 6+1 hetesen már volt petezsák.
2017. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

6. hét előtt fölös menni.


A dokid tényleg egy bunkó.

A megtartod e vagy sem, meg protokoll kérdés. Csak nem mindegy hogyan teszik fel.. Keress másik dokit. Az egy dolog, hogy igaza van, de ezt emberi hangnemben is közölhette volna.


Két hét múlva menj másik dokihoz, ha nincs vérzés vagy erős görcs akkor csak türelem :)

Csak pozitív hozzáállás, és addig érdeklődj a körzetetekben melyik dokihoz érdemes elnézni :)



Minden jót!

2017. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, de volt elozmeny ami miatt szaladtal a dokihoz? Kell vmi hormonpotlas? Ha nem akkor ertheto a doki hozzáállása kicsit.

En 4+3 hetesen mentem , barnáztam. Nem látott semmit ( felritkulást sem..)

5+4 hetesen latott 9,5mmes petezsákot

7+3 hetesen CRL 11,03mm volt.

8+5 hetesen 20,09 mm volt

Azota nem mentem. De gyakran fogok ezutan is jarni, mert volt mar elhalt terhességem es progeszteron pótlás is szükséges még.


10+4 hkm

2017. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az előzmény annyi, hogy pozitív lett a tesztem, és szerettem volna, ha ezt meg is tudja nekem erősíteni valahogy. Persze van pco-m, és pajzsmirigy alulműködésem. Ezek miatt is pl fontos lenne tudni minél előbb, hogy ha kell, időben módosíthassuk a gyógyszereket.
2017. aug. 23. 18:08
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
max 4 napos késésnél teszteltem,rá 4 napon belül dokinál voltam. Az első 2 gyerek egy héttel kisebb volt mint a mensi szerint kellett volna.Mindig megtudta erősíteni,hogy ott egy "paca". Vetéléses előzmények miatt mentem mindig hamar,hogy gyógyszert kapjak
2017. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív teszt után 2 héttel mentem először orvoshoz, akkor voltam 6+3 napos. Addigra már volt szívműködés is, a CRL pedig 3 mm volt. Én nem láttam értelmét előbb menni, akkor mentem volna ha elkezdtem volna barnázni, vagy erős alhasi görcsöm lett volna stb.
2017. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs valami rossz elozmeny felesleges elmenni ilyenkor. Arra van a teszt aztan türelem..
2017. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 5+2-nél voltam az első ultrahangon, 7 mm-es petezsákot látott. Én azért mentem, mert 4 évet vártam a kis csodánkra és nagyon szerettem volna tudni, hogy jó helyre ágyazódott-e be, rendben van-e. Azt tudtam, hogy embriót nem fogunk még látni. Kellett progeszteron pótlás is, meg gyógyszerváltások, mondjuk ezeket az endokrinológusommal beszéltem meg még a pozitív tesztnél. 8+1-nél már 21 mm-es embrió volt szívhanggal.
2017. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, nálam a dokinak szerintem eszébe sem jutott megkérdezni megtartom-e, hisz vigyorogva büszkén mondtam neki a pozitív tesztet. Tudta mennyi küzdelem van benne.
2017. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!