Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a rosszabb a magzatnak? Ha...

Mi a rosszabb a magzatnak? Ha elszív az anya 3-4 naponta egy szál cigit, vagy teljesen abbahagyja, de mindig stresszes és ideges?

Figyelt kérdés
Volt olyan orvos,aki azt mondta,hogy a stressz a legkárosabb a babára nézve,és 1-1 szál nem tesz akkora kárt mint a stressz.Ti erről mit gondoltok?

2017. aug. 24. 13:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
29%

Húgomnak a magándokija mondta,hogy jobban árt az elvonási tünet a babának,mintha méha meggyújtja a férjének a cigijét.

...nem értek egyet vele,én nem dohányzom.

2017. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen mindegy, hogy mi mit gondolunk.

Aki terhesen is ugyan ugy szivja, nem szereti a gyermeket! Egyszeru a keplet!!!

Onmagat helyezi eloterbe, onzo, gyenge 💩.

2017. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Amúgy ez csak egy kérdés volt, nem rólam van szó.DE nagyon meglepett az,hogy az emberek milyen hamar ítélkeznek mások felett.Kíváncsi vagyok,hogy magukkal szemben is ennyire "szigorúak" e?Azért szerintem ha valaki elszív 1-1 szál cigit terhesen,meg sem érdemli,hogy anya legyen.Igaz, ha majd egyszer én is terhes leszek,biztos nem fogok dohányozni.
2017. aug. 25. 20:22
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező jó mentés! :)
2017. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kérdező. Egy épeszű, nem retardált nő PONTOSAN olyan szigorú önmagával szemben IS, hogy nem cigizik terhesen, sem a gyerekére nem fújja a füstöt.


Nem nehéz: egyszerűen csak nem kell mérgezni a gyereket. Ez nem valami extra kívánalom a furcsa emberektől, akik biztosan nagyot is mondanak. Ez az alap.

2017. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!