Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek a Hpv kezelésére Isoprinosine tablettát kellett szednie? Nem okoz/okozott gondot a babánál?

Figyelt kérdés

Sajnos pozitív magas kockázatú lett a Hpv vizsgálatom eredménye. A nőgyógyászommal telefonon egyeztettem, említette a fenti tablettát, hogy azt fogja felírni. Kicsit tartok tőle, mert neten azt olvastam, hogy terhesség alatt nem ajánlott szedni.

Köszönöm a válaszokat!


2017. aug. 24. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kellet szednem ès inszeminàcio előtt abba kellet hagynom mert azt mondta az orvos hogy felerösitti az imunredszer erősègèt ès lehet hogy betolakodokènt fogja kezelni az embriot.
2017. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább kikérem egy másik orvos véleményét is. Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál!
2017. aug. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!