Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek hogy bajunk lesz?

Nagyon félek hogy bajunk lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap medencéztem (20 hetes vagyok) otthon épp hogy csak van viz a medibe és sézre vettem mikor kiszálltam hogy a vizben volt szinte alattam/mellettem egy fekete százlábu csuszomászo vagy nem tudom ettől lehet bajom/unk
2017. aug. 26. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod lenne?
2017. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem lett bajod tőle, ezután sem lesz.
2017. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Őszintén, ha én kérdezném ezt tőled, vagy, hogy kicsit személyesebb legyen, egy jó barátnőd, neki mit mondanál? Tudod nekem is rengetegszer eszembe jut, hogy mi van, ha most valami baj lesz, a legkülönbözőbb dolgoktól. Tengerben fürdés közben, mielőtt megennék egy szardíniás zsömlét, és utána. Ha lehajolok, hogy felemeljem a 3 kilós macskám, mind a súlya, mind a szőre miatt. Mikor le akarok szakítani egy szedret a bokorról. De aztán jobban belegondolva mindig rájövök, hogy ezek csak apróságok, hülyeségek és nem lehet semmi baj. Egyik nap megcsípett egy méh és rettenetesen megijedtem, nem emlékeztem korábban megcsípett e már, esetleg alergiás vagyok e, akármi. Nagyon fájt és nagyon kellemetlen volt, de semmit sem tehettem, mert már megtörtént, csak magamat hergeltem abban a fél óra, 40 percben amíg végre alábbhagyott a fájás. Végül nem történt semmi baj, ahogy a tengernél sem, a tengeri ételektől sem, a szedertől sem, ahogy egy pohár kólától sem. Ez az életünk, éljük! A medencédben az csak egy gusztustalan bogár volt, semmi több, nem árthat nektek. :)

2017. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most oszinten, jozan esszel, felnott no letedre , megis mi a jo fene bajod lenne tole??

Mert ha azt irod, hogy veletlen megittal 2 liter hypot, vagy megettel

tanyer nyers disznohust vagy egesz nap mazsas zsakokat hordtal, akkor megertem, de igy ...

2017. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan a gyerekednek is ilyen butaságokat fogsz beszélni? Egy hároméves is tudja, hogy egy bogár maximum gusztustalan, roszabb esetben megcsíp, de nem ártalmas ha melletted úszkál a vízben.
2017. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Agybajt okoz ezek szerint :) najo nem vicces bocs.. Semmi bajod nem lesz. Max vigyázz a napon a medencezessel. :)
2017. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!