Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » . Július 7én volt az utolsó...

. Július 7én volt az utolsó mensim.2tesztet is csináltam negatív. Az éhség rohamok kivűl szédűléseket érzek. Előfordulása hogy teszt téved?

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
No de mégis átlagosan milyen hosszúak a ciklusaid? már hetek óta késik? Rég orvoshoz kellett volna menned, ez negítv tesztek mellett inkább más problémára utal. Terhesség akkor lehet, ha később is volt olyan alakalom, amiből foganhatott, de ha már az utolsó ilyen is több mint 2 hete volt (átlagos ciklushosszal számolva) és ateszt ettől függetlenül negítv, akkor az tuti nem terhesség. Bármilyen hormonális/nőgyógyászati probléma felmerülhet, ha kimarad egy vérzés.
2017. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Àtlagossan 28napos.Tervben van az orvos ezt a hétvégét vártam meg még. Volt már terhességem negatív tesztel de akkor éreztem hogy terhes vagyok ez 13éve volt. Nem zavarna a terhesség csak ez fura. Jelenleg vizsgaidőszakban vagyok semmire nincs időm.Csak idegesítő. Ennyit még sose késett. Érzem én hogy megjőnne de semmi
2017. aug. 27. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor csinàltad a tesztet? Talàn érdemes lenne megismételni. Nekem július 9-én volt az utolsó vérzésem. Augusztus 7-én hatàrozott pozitívat teszteltem. Az 5. héttől erős terhestüneteim vannak.

Csinàlj mégegy tesztet és eredménytől függetlenül menj orvoshoz!

2017. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most egy hete csináltam. Bár nem reggeli volt. Megyek a héten dokihoz azért kőszőnőm a gyors válaszod.
2017. aug. 27. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Màr a délutàni is kimutatna egy 7 hetes terhességet, sőtt a tiéd idősebb is lenne pàr nappal.

Majd az orvos megmondja mizu.

Az előző terhességednél elmondtàk hogy lehetséges negatív teszt terhesen?

2017. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!