Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elveszíted a terhességed...

Ha elveszíted a terhességed megmaradnak a terhességi tüneteid? Szabad még reménykednem?

Figyelt kérdés

Számításaim szerint 7 hetes és 3 napos terhesen mentem a 0. ultrahangvizsgálatra (már másodszor). Szívhangot nem találtak, embrió csak sejthető ill. nagyon kicsi, 3mm-esnek mérték.

Megijedtem, hogy elveszítettem és semmit nem mondtak ezzel kapcsolatban. 10 nap múlva kell visszamennem. De olyan sok az a 10 nap! Bár, ez is reményt keltő, nem igaz?

Abban bízom, hogy mivel még erősen megvannak a terhességi tüneteim, életképes a babám csak elszámítottam a fogantatását. Van valakinek tapasztalata, ötlete, bármi használható infója ebben a témában?



2017. aug. 30. 18:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia. Fejlődött igen, viszont ( ne legyen igazam), szerintem nem eleget. :( Mikor kell menned megint? Kérlek írd majd meg a fejleményeket, drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2017. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva, jövő héten pénteken megyek vissza. Köszönöm a segítséget és írni fogok!
2017. szept. 1. 07:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Várni fogom!
2017. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hmm. Írj majd mi lett , kétesélyes
2017. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tüneteim nemcsak megmaradtak, hanem kiegészültek és az egész napos émelygés estére mardosó gyomorégésbe megy át.


A mai ultrahang vizsgálaton mindent rendben találtak! Élő embrió 23 mm-es, pulzáció is van!

Direkt megnéztem, az előbbi papíromon 2mm-es embriót (sejthetőt) írt, itt, 10 nappal később 23 mm-est. Amit nem értek de már nem is érdekel!


Megkönnyebbültem, boldog vagyok, ide nekem azt a gyomorégést!

Köszönöm a válaszolóknak és a szurkolóknak is!

2017. szept. 8. 12:28
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
De jó, gratulálok! A továbbiakban nyugodt és boldog babaváást kívánok! 😊
2017. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Gyönyörű, egészséges kisfiam tegnap töltötte be az 5.hónpot. Jó ez az oldal!
2018. szept. 20. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!