Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gond, hogy ha a biometriai...

Az gond, hogy ha a biometriai adtok alapján a baba kb.5 héttel több/nagyobb terhességnek felel meg?

Figyelt kérdés
Az orvos nem mondott semmit, de szemet szúrt, hogy ennyivel nagyobbnak tűnik az UH-n. Ráadásul fiú, ki tudja mekkora lesz. Próbálok az evésre is oda figyelni, de ha a végére lesz vagy 4 kiló, nem biztos, hogy meg fogom tudni szülni. Az első is nagyon hosszú szülés volt, mondják, hogy a 2. könnyebb, de nem bízom el magamat inkább, főleg a felmenőim miatt sem... Kicsit parázok ettől. Vagy ne aggódjak ezen ennyit?
2017. szept. 3. 08:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Május 4-én volt a menszi első napja. Egyébként elnézést, elírtam,mert nem 5 hét hanem 4 hét az eltérés...a 12. héten voltam uh-n és ott minden rendben volt. Megnéztem, hogy a biometriai adatok alapján teljesen normális méretei voltak, vagyis a 12. hétnek megfelelt. Most viszont,sokkal nagyobb. Én már nem értem ezt. Lehet elmért valaki valamit, vagy fogalmam sincs:/ Természetes, hogy nem pontos a mérés, ezzel tisztában vagyok, mert amikor megszületik, akkor derül,ki,hogy mekkora. De ezt akkor is túlzásnak vélem:S Egy ismerősöm mesélte, hogy az ő barátnője ugyanígy járt, majdnem akkorra van kiírva,mint én, csak pár nappal előbbre. Ő menni fog ismét uh-ra, lehet nekem is kellene kérnem időpontot, hogy ez szemet szúrt éshogy kellene-e aggódnom. Mit gondoltok?
2017. szept. 6. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!