Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt halottam ne nagyon simogas...

Azt halottam ne nagyon simogassak a hasunkat mert osszehuzodasokat okoz de ha faj a hasam a ferjem neha simogatja igy elobb kijonnek a szelek amik bantanak szerintetek baj lehet belole?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem ha a babamnak baja lenne csak meha tenyleg olyanjo erzes mikor kicsit meg tudok konmyebulni egyebkent egesznap tekeri a hasamat a szelek. Mit tudtok meg javasolni hogy elobb kijojjon aminek ki kelljem:(

2017. szept. 3. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%
Figyelj tizes ez teged mit zavar? Ha neli igy oldódik meg a dolog , akkor igy.. csak egy ovis akad fenn ezzen nyugodj már le...
2017. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Komoly goblndok vannak, ha csak más simogatása hatására tud egy felnőtt ember fingani! Mi van, ha a fèrje távol van? Nem ereget bűzt?
2017. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Szelektől meg gázoktól függetlenül... mivel a kérdésnek ez nem volt lényeges eleme.... nekem a terhespathológián azt mondták - de nemcsak nekem, hanem hasonló cipőben járó társaimnak is - amikor visszatartásra utána meg bentfekvésre bekerültem, hogy el a kezekkel a pocaktól. A sok simogatás tényleg ingerelheti a méhet. Akinek amúgy nincsen baja nem tudom, hogy okoz-e valamit, de minket nyomatékosan kértek, hogy próbáljuk megállni. A fáj a hasad egy kis mozgás, séta, meg az espumisan jót tehet.
2017. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Máshol is elmondják ezt, de eddig én sem szültem meg tőle. Igaz,nem is sokat tapizom.

A bélműködésedre kapsz többféle gyógyszert a patikában, ami vény nélküli.

2017. szept. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%

Sose értettem ezt a hassimogatós mániát a terhes nőknél.

2. gyerekem várom, de soha nem éreztem késztetést erre. Néha NST-re váró anyákat látok akik megállás nélkül köröznek a hasukon szinte már kényszeresen, nagyon nevetséges látvány.

2017. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!