Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvosváltás a 25. héten?

Orvosváltás a 25. héten?

Figyelt kérdés
A régi orvosom közölte, hogy mégsem vállalja a szülést, mert ő bizony elköltözik külföldre. Most találtam egy dokit, akit sokan ajánlottak, 25.hétben vagyok, hétfőn megyek hozzá. Ilyen későn hogyan kérjem meg, hogy vezesse le a szülést majd? Első baba, nem tudom még, hogy szokás ezt :(
2017. szept. 15. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha az ügyeletes orvos vezeti majd le a szülést akkor se lesz semmi bajotok, max több pénz marad a gyereknek.
2017. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkerdezheted simán, de nem biztos, hogy vállal, a többség Max a 20.hétig szokott új kismamát bevallalni. A régi orvos nem ajánlott be valakihez?
2017. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dokid nem ajánlott valakit? Ilyen esetekben azért egy normális orvos megbeszéli egy kollégájával, hogy vegye át a kismamáit. Ha ezt szeretné a kismama.
2017. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ajánlott senkit. Elég bunkó mód közölte a tényt. Furcsa volt, mert mindvégig nagyon rendes volt :(
2017. szept. 15. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
mondd az uj dokinak,hogy ez a helyzet,elvallal-e..velem is volt ilyen,minden gond nelkul átvett(esetemben en költöztem)
2017. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem 38 hetesen vállalt el egy orvos. Igaz először nem-et mondott,majd rá fel órával utánam telefonált, hogy mégis elvállal.


(Hozzáteszem, nem jártam túl jól vele.)

2017. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha eleve a magánrendelőjében keresed fel azzal,hogy terhesgondozásra jönnél, (azt nem tudom, hogy így van-e), akkor ő érteni fogja, hogy a szüléskor is számítasz rá. Ha nem férne már bele neki időben, akkor szerintem már most előre mondta volna
2017. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 30 hetesen jártam így és simán elvállaltak, mikor elmondtam mi történt, szóval szerintem nem gond.
2017. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!