Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnál, ha nagyon...

Mit csinálnál, ha nagyon szeretnéd tudni a születendő babád nemét, de a férjed meg semmiképpen nem?

Figyelt kérdés
Járt így valaki? Mit csináltatok? Nem hiszem, hogy ha megtudnám, nem szólnám el magam véletlenül.
2017. szept. 19. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném az orvostól.

Lehet, nehéz lenne megállni, főleg mikor már kérdezgetik a nemét az ismerősök, de nem mondanék le erről, csak mert ő nem szeretné. Én is nagyon vártam már, és csak a 24. héten derült ki.

2017. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Megpróbálnám megbeszélni vele hogy miért nem akarja tudni és meggyőzni hogy azért nem árt tudni mert mikor vásároltok a kicsinek azért valami szinten számít a neme.

Ha nem lehetne meggyőzni én akkor is megkérdezném a doktort, próbálnék oda figyelni hogy ne szóljak el magam előtte de ha ugy alakulna hogy mégis akkor szerintem nem jogosan haragudna meg rám. Ez az én véleményem.

2017. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném, ő meg menjen ki ha nem akarja tudni, mondjuk szerintem nehéz lesz mindenböl unisexet találni, mert sok dologból szinte csak rózsaszínt és kéket gyártanak, én direkt vadásztam az uni ruhákat, nem volt belőle sok olyan, ami tetszett.
2017. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezed a Dokid.

Aztán titokban tartod


Mindenki jól jár

2017. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalunk pont forditva volt, en meglepetesnek szerettem volna, parom mindenkeppen tudni akarta. Probaltam meggyozni hogy legyen meglepetes, de nem hagyta magat, szoval belementem a kedveert, es megbeszeltuk hogy titokban tartjuk, csak mi ketten tudhatjuk. Szoval megkerdeztuk az orvost, es mindenki masnak azt mondtuk hogy nem lehetett latni az ultrahangon mert nem ugy fordult. Szoval igy titkos is meg nem is :)


Szerintem dobd fel az otletet a ferjednek, hatha belemegy ebbe a variacioba. Ha nem juttok dulore, akkor titokban kerdezd meg az orvost (ha nem egyutt jartok - mi mindig egyutt megyunk szoval nem tudnam megcsinalni :D ), es ne mondd el senkinek, szinlelj jol.


Szerintem egy babara amugy sem gaz ha raadsz mindenfele szinu cuccot, nem csak rozsaszin es kek letezik. Vegyetek zoldet, sargat, lilat, barnat, vajszinut, szerintem pl keket siman ra lehet adni kislanyra is, ha mixeled mas szinekkel, ugyanigy a rozsaszin fiunal elmegy ha nem tul csajos. :)

2017. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!