Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen erzes volt amikor...

Milyen erzes volt amikor megszuletett a babátok? Azonnal szerelem lett?

Figyelt kérdés
30 hetes Terhes vagyok es mar most nagyon kotodom a babahoz. Nem tudom milyen erzes lesz ha megpillantom majd, mert elso baba. Leirnatok mit ereztetek?
2017. szept. 21. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon nehéz császár és 2,5 hónap hasfájós non-stop sírás után kb. a 3. hónapba léphettünk, amikor a férjem úgy megnevettette a kisfiunkat, hogy az angyali gurgulázós kacagását hallva leroskadtam, és zokogásban törtem ki. Akkor jött ki belőlem szerintem az összes trauma, amit sikerült bezsebelnem: kezdve egy sokórás vajúdással, ami után rossz helyre szúrták a gerincérzéstelenítőt, és a kisfiam kiemelése utáni pillanatig (amikor gázt nyomtak a számba) végigüvöltöttem az egészet, mert a legapróbb metszést, a hasizmok és egyéb szervek szervek széthúzását is éreztem...folytatva az alig-alvással stb. Én akkor váltam igazán szerető anyává, amikor a kisfiam kacagását hallottam, láttam az angyali mosolyát, és éreztem, hogy belőlünk született, megérkezett közénk egy tündéri kisember, aki a mi szeretetünkre vágyik. Akkor, ott elöntött az igazi anyai szeretet.

Azóta minden nappal egyre jobban szeretem a kisfiam, néha úgy érzem, felemészt az iránta érzett szeretetem. És ez így megy már 4.éve.

Azóta született egy kislányom is, aki most már 2,5 éves. Vele az első pillanattól kezdve megvolt a kötődés, jött magától. Szerintem én az a típus vagyok, akinek kellett kb. 3 hónap ahhot, hogy elfogadjam, hogy minden megváltozott az életemben, már sosem lesz az a kényelmes nyugalom, ami a gyerekek előtti életünkre volt jellemző. De ahogy megéreztem, milyen csodálatos dolog anyának lenni, a megszállottja lettem, soha semmiért.nem forgatnám vissza az idő kerekét.

Egyetértek azzal, aki azt tanácsolta, hogy légy türelmes magaddal, és ne vádold önmagad, ha nem önt el az első pillanatban az anyai szeretet és rajongás. Vannak emberek, akiknek időre van szükségük, míg alkalmazkodnak az új körülményekhez.

Nem tudhatod, belőled mit fog kihozni a szülővé válás, de ne sürgess semmit, engedd, hogy megérjenek benned a dolgok!

2017. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok még csak, de ez engem is nagyon érdekel.

A rózsaszín köd most is megvan. Mondták már, hogy ez a szeretet semmi ahhoz képest, ami szülés után jön, de ezt nagyon nehéz elképzelni. Nekem már most is ő a világ közepe, és imádom mindennél jobban. Az apjával egyfolytában rá gondolunk, és nagyon várjuk, és szeretjük. Úgy érezzük, ő az életünk értelme, és ez a tudat, hogy ő van nekünk már most nagyon boldogító és melengető.

Nem tudom még, mi vár rám szüléskor, de úgy érzem, ez a szeretet mindennél erősebb, és érte bármit elviselnék.

2017. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Féltettem, reszkettem érte amint megszületett, de nem volt "szerelem" első látásra. A szeretet, az imádás nálam a gondoskodással alakult ki, jött meg.
2017. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Itt is vannak hasonlo válaszok, ha erdekel



https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2017. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Korhazba meg nem volt az a nagy szerelem mert sajnos elvoltam foglalva a szuleszno altal okozott komplikacioval 3 napig. Amint jobban ereztem magam es tobbet lehettem a picurkammal kezdett a helyzet valtozni. De az igazi rozsaszinkodos imadat itthon alakult ki teljesen.☺ Azota is tart es az eletem szerelme😍😊
2017. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!