Merjek tesztelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma van egy napja, hogy nem jött meg, tudom még korai bármit is mondani, viszont 3-4 napja iszonyatosan ég a gyomrom, hányingerem van, bal oldali hasszúrka, derékfájás, mell feszülés, bimbó érzékenység... Nagyon szeretnék babát, most volt az elsö hónap, hogy nem védekeztünk. Mikor érdemes tesztet csinálni?

2017. szept. 23. 07:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok kedves kérdező!Képzeld voltam terhes kétszer is,sajnos a mosodik vetéléssel végződött.Nem értem a kitöréseset?!😮Én csak azt írtam hogy általában ilyen korán nincsenek tünetek.Az esetek nagyobb százalékában ezeket a nők csak bebeszélik....
2017. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Megint 5 ös vagyok!Nem értem ezeket a rosszindulatú hozzászolásokat....hisz én is ebben a cipőben járok.Azcelején én is bebeszéltem és mikor semmi tünetem nem volt akkor voltam terhes.És nem azt írtam hogy soha senkinek nincs korán tünete,hanem azt hogy ritka!!!Kicsit el kéne engedni ezt a dolgot a kérdezőnek is,mert mi van ha 8,9 honap alatt jön össze a baba??Addig ezen fog stresszelni??Negatív lett a teszt is,vagyis nem terhes,az lett volna a csoda ha az!
2017. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek. A legtöbb tünete simán lehet PMS tünet, kivéve a gyomorégés, meg a hányinger. Viszont a gyomorégés nem lehet a terhességtől, hiszen az csak később jön elő, amikor a méh elkezd nőni, és nyomja alulról a gyomrot. Marad a hányinger, aminek ezer más oka lehet, és amúgy is ritkán jelentkezik a hatodik hét előtt. De hát a teszt is negatív lett, úgyhogy be is igazolódott a dolog.
2017. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!