Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog 2018 Marcius/Aprilis-ba...

Norman Bates kérdése:

Ki fog 2018 Marcius/Aprilis-ban szulni? Hogy vagytok? Tapasztalatok, vizsgalatok etc.

Figyelt kérdés
Sziasztok! En most vagyok 13+2 hkm, szeretnen ha Marcius/Aprilisi kismamak osszegyulnenk, ha leszunk elegen akkor akar egy FB csoportot is csinalhatunk.

2017. szept. 23. 14:12
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/177 anonim ***** válasza:
100%

Àprilisra tervezettek, akit esetleg érdekel, van facebookon 2 csoport. 2018 àprilisi babàk és 2018 àprilusi babàk anyukai.

Az elsőbe màr 100 feletti a létszàm, csatlakozzatok, ha gondoljàtok 😊

2017. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/177 anonim ***** válasza:
100%
A màrciusiaknak is van úgy emlékszem, 2018 màrciusi babàk.
2017. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/177 anonim válasza:
88%
Csak engem zavar hogy Norman Bates-nek hívják a kérdezőt? :D
2017. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/177 A kérdező kommentje:
Miert zavar?
2017. nov. 11. 14:40
 75/177 anonim ***** válasza:

Légyszi drukkoljatok. Csutortok este uh, remelem kiderul a neme es jol fejlodik!

Lilla vagyok vagy Lilu ezeket szoktam.irni nevnek.:)

24+2

2017. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/177 A kérdező kommentje:
Na kiderult a neme?
2017. dec. 1. 11:54
 77/177 anonim válasza:
100%
Márc.10re vagyok kiirva! 26hetes vagyok most! De egyre nehezebben bírom! Gyenge vagyok
2017. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/177 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Lilla vagyok

Tnap voltam és nem derult ki. De nem bánt. Betorodtunk h majd márciusban. Azt mondta a doki 20 perc veszodes uta h mostmar békénhagyja a babát mert a meregetés is volt 5-10p es mar fajt ahogy mocorgott. Faros még mindig. 600gramm,kicsit kisebb mint a kora de azt mondta az orvos h kicsit sem gond.:)

2017. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/177 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 25 hetes terhes vagyok. Első babám lesz. Nem terveztük a kis szökevényt mert még csak 19 éves vagyok és még tanulok. 17 hetesen fedeztük fel hogy állapotos vagyok ugyanis nem voltak rosszulléteim, rendszeresen voltak vérséseim és nem voltam kivánós sem. Lelkiekben megviselt a hír. Tele voltam aggodalmakkal pl hogy ki mit fog hozzá szólni de már kezdek nem törődni ilyenekkel. A korházi kezelésekkel eddig nem vagyok megelégedve sőt borzasztó. Lekezelőnek érzem az egész folyamatott. 19 hetes UHról el akartak küldeni azzal az ürügyel hogy az drurnak szüksége van egy kis pihenésre. Azután 22 hetesen voltam mert az egyik pacim fel lökött és féltem hogy nem e esett valami baja a picinek. Szerencsére nem de ott is húzgálta a drnő a száját hogy meg kell vizsgálnia. Ma voltam 25 hetes UH egy idős drnéni volt ő kedves volt de előtte gyulladás gyanuja miatt szerettem volna ha a nőgyógyász megvizsgál de ott le szidtak hogy milyen tudatlan vagyok hogy nem tudom azt hogy a terhes ambulanciára kell mennem vissza sétáltam ahol nem tudtak fogadni mert a 4 ügyeletes orvos közül mindnek volt valami elfoglatsága. Nagyon meglepő számomra ez a viselkedésük az orvosoknak és persze elszomorító is. Veszélyeztetett terhes vagyok több okból is azt hittem nagyobb körültekintésben lesz részem de semmi. Kicsit megterhelő számomra a terhesség ugyanis 8 lovam van akiket nekem kell gondozni és már nem bírok ugy teljesíteni mit eddig. Nehéz számomra az hogy nem tudok olyan súlyokat emelni, körültekintőbbnek kell lennem stb.. Lelkiekben apám neheziti meg a helyzetem. Ő külföldön dolgozik és azt mondta hogy ki tagad és el veszi azokat a dolgokat amik számomra a legfontosabbak. Azóta nem beszéltem vele csak anyám de azt mondja még mindig őrjöng. Hamarosan haza jön és nagyon félek hogy mi lesz. Félek attól is hogy a stressz milyen hatással van a babára. Most volt a terheléses vércukorszint mérésem és abban eléggé látható az eredményeken a stressz. Egyébként örülök a babának még a nehézségek ellenére is. Március 22.-ére van kiirva és kisfiú. Eléggé eleven főleg esténként.

Barbi

Ui.: bocsi hogy ha nem igazán ide tartozik de jól esett le írni a tapaszgalataim és az érzelmeim. :)

2017. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/177 fanmuzer válasza:
29%
Sziasztok nem nagyon ertek ehez az oldalhoz csak ugy ra talatam valki valaszolna m nekem egy kerdesre? :/
2017. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!