Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog 2018 Marcius/Aprilis-ba...

Norman Bates kérdése:

Ki fog 2018 Marcius/Aprilis-ban szulni? Hogy vagytok? Tapasztalatok, vizsgalatok etc.

Figyelt kérdés
Sziasztok! En most vagyok 13+2 hkm, szeretnen ha Marcius/Aprilisi kismamak osszegyulnenk, ha leszunk elegen akkor akar egy FB csoportot is csinalhatunk.

2017. szept. 23. 14:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/177 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én március 31-re vagyok kiírva. 14+4 hetes vagyok! Második baba lesz!

Nekem sem indult könnyen a terhesség. Sokára is jött össze a kistesó, utana sajnos kiderült, hogy a tsh-m nem jó alulműködik! Szerencsére beállitották most minden jó. Alig várjuk, hogy menjünk genetika uh-ra, kiváncsiak vagyunk milyen nemű lesz a kicsink és, hogy minden rendben van- e vele! Enikő.

2017. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/177 anonim ***** válasza:
100%
Márc 9-re vagyok, 17 hetes. Nagyon gyorsan kezdett nőni most a hasam, jól vagyok, de lelassultam vmennyire.
2017. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/177 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Március 10re vagyok kiírva, első babánkkal. Már nagyon várjuk! Eddig -óriási szerencsémre-nagyon jól viselem. Semmi panasz, sem kellemetlenség. Remélem végig ilyen lesz! 😉 Pár dolgot már vettem, de már régebben, mert Mi már 6 éve vártuk Őt! ❤ Eddig minden vizsgálat rendben lezajlott, október közepén lesz a generikai uh, amit már nagyon várunk: egyrészt, hogy minden rendben legyen, másrészt, hogy kiderüljön kisbabánk neme! 😁

Timi vagyok... 🙂

2017. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/177 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lilla vagyok azt hiszem 4-es :)

Szombato betoltottuk a 16 hetet :) ezen a heten megyek orvoshoz mar varom. Hatha megtudjuk nézni mi van a lába közt😍

2017. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/177 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! 1-12-16-os vagyok, legyen a nevem itt -HI-

Ma volt a kombinàlt tesztem, UH szerint egészséges a picurkànk. A nemét nem szerette volna az orvos megtippelni, ő nem híve ennek. Végre leàllhattam a progipótlàssal is.

Viszont a rosszulléteim nemhogy enyhülnének, egyre elesettebb vagyok. Hànyinger, hànyàs, étvàgytalansàg, olyan szédülés hogy a földre ülök félúton a mosdóba, az arcszínem, mint egy hàromnapos vizihulla. A védőnőm infúzióval fenyeget.

Ti hogyvagytok?

2017. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/177 anonim válasza:
78%

Igen ezzel vigyázz -HI- nevű!

Én is nagyon sokszor hánytam főleg az első 3 hónapot, most már enyhülnek szerencsére. Nekem is ezt mondta a védőnő ha igy folytatom infozió lesz a vége. Ha ki is jön minden akkor is legalább a folyadékot mindenképp próbáljam pótolni, utána kisebb könnyebb ételekkel!


Már mi is vettünk holmikat nem tudtok otthagyni a babakocsit és a kiságyat! 😊😊 3 hét múlva lesz a genetikai uh- már nagyon várjuk!!

Nektek is mozog már a kis manóka? 😊😊

Enikő

2017. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/177 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom én is, hogy veszélyes, én lennék a legboldogabb, ha befolyàsolni tunàm. De most is épphogy lenyeltem az utolsó falatot, màr szaladtam is. De legalàbb hagytam egy jó óràt màsfelet a leves és màsodik között így nem jött ki minden. Folyadékot egész nap iszogatok, aprànként le tudok tuszlolni 1,5-2 litert és még így is megszóltak vérvételen, hogy rossz a vénàm, igyak többet :(
2017. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/177 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Lilla vagyok, többször írtam már. Voltam tegnap az orvosnal. Remeltem megmutatja magat h lányka maradt e vagy kinőtt a kuki? De még egy részi a csont mogott csücsül. A combját is nehézkesen merte meg es csak az egyiket tudta. De amugy mindent lattunk gerinc,hólyag, hasfal a szíve. Es 2-3nappal nagyobb is

19,6cm és 20dkg :) es mar neha erzem js

2017. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/177 A kérdező kommentje:

Nekem okt. 18-ra van idopontom megnezni, hogy fiu/lany.

Akkor leszek 16+6.

Utolso, kislanyt szeretnetek vagy remenykedsz, hogy kiderul, h kisfiu?

2017. okt. 6. 18:14
 40/177 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Igaz én már a 19 hetemmel majdnem kilógok közületek, de március 2-re vagyok kiírva. Az első pár hétben volt szédülés, émelygés, hányinger, pisilni még most is sokat járok :D De a többi elmúlt olyan kb 14. hétre... Kisfiunk lesz már 8 hete úgy látják. Annyi tanácsot adnék mindenki kismamának hogy mindenképp érdemes megcsináltatni a kombinált tesztet... Sajnos én kihagytam, egy hete pedig kiderült hogy a köldökzsinórban hiányzik egy artéria, ami betegséget is jelenthet, így egy kicsit aggódom... Az ultrahang szerint viszont egészséges :)

P.

2017. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!