Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy nyugtatjátok magatokat,...

Hogy nyugtatjátok magatokat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
5 nap múlva megyek a 12.hetes uhra. 1 éve volt 1 vetelesem (kb 6Hetes lehetett) voltam 8het 6 naposan ultrahangon minden rendben volt már mocorgott is. A tüneteim meg vannak mellfajas hányinger néha menszesz szerű pici görcsök. De mégis annyira bennem van a félsz, hogy valami baj lesz. :( ti mivel nyugtatjátok magatokat, hogy minden rendben van/lesz. Én meg bolondulok, ez az 5 nap egy örökké valóság lesz..
2017. szept. 29. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Azzal, hogy nem lesz baj.


Mikor terhes voltam, ket baratnom is terhes volt. Az egyiknek a 27. heten, a masiknak a 30. Heten halt meg a babaja, meg kellett szulniuk.

Barmikor lehet baj, de azzal nem teszel jot senkinek, ha idegeskedsz.

2017. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen! Én egy percig se gondoltam bele, hogy mi lenne, ha... Nincs ilyen opció. :)
2017. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, ha idegískedek akkor azzal ártok a babának. Ha gond lenne akkor ha kiderül akkor ráérek akkor foglalkozni vele.
2017. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Próbálok nem erre gondolni.. Csak féltem őt :) de talán amíg vannak tüneteim nincs baj
2017. szept. 29. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
A tünetek semmit sem jelentenek. Hétfőn leszek 8 hónapos, a hasam növekedésén kívül semmi tünetem nincs és nem is volt. :)
2017. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tunetek semmit nem jelentenek.

Pl veteles / abortusz utan meg 3-4 hetig vannak tunetek.

2017. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező nyugi minden rendben van addig míg az ellenkezője be nem bizonyosodik. Tudom mit érzel 9 hetes kismama vagyok. Természetes is, hogy félted őt.
2017. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát úgy hogy én sem agyaltam azon h Nehogy baj legyen!feleslegesen stresszeltem volna magam.

A tünetek meg az esetek nagy részében el is múlik Úgyhogy utána mi lesz veled?

Ne parázzál ezen tényleg,mert az neked,a környezetednek és a babának sem jó.

Biztos azért vagy igy,mert egy babát már elvesztettél,de az nem jelenti azt h a többit is!tudod csak pozitívan :)

2017. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Pozitívan fogok hozzá állni :)
2017. szept. 30. 07:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem agyaltam ezen egy percig sem. Éltem tovább az életemet, dolgoztam a 24. hétig (raktárban), elláttam a háztartást és eléggé magas lángon pörgök most is (30. hét), épp a fürdőkád tömítését vésem kifelé, hogy mire a férjem haza ért, már csak tömíteni kelljen, közben meg focizik a babóm a húgyhólyagommal. Ha sokat agyalsz ezen be fogsz csavarodni a 40. hétre és hihetetlen paramami leszel.
2017. szept. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!