Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit tegyek? Ma uhn...

Most mit tegyek? Ma uhn minden rendben volt de egesz nap barnazok?

Figyelt kérdés

Menjek el ügyeletre ha nem múlik el? Utrot szedek pozi teszttől.. ti mit tennétek? Én nem ertem.. makk egeszseges a baba az uh szerint megis barnaztam ma tobbszor. :(

8hkm


2017. aug. 2. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennék! Most! Barnázással indult a 8.héten.. 1 hétig maszatoltam,majd elöntö9tt a vér..már nem volt mit tenni... Azonnal megmutatnám magam dokinak!
2017. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De szedek utrot, ilyenkor mit tudnak még tenni???:/
2017. aug. 2. 18:08
 3/21 A kérdező kommentje:
Ma látott doki, akkor mar elotte 1 óraval barnáztam
2017. aug. 2. 18:08
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És mondtad neki, hogy barnázol? Mit mondott erre? Nem látott haematomát, vagy bármi mást a méhedben? Én felhívnám telefonon.
2017. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Semmit sem latott egyaltalán. Meg is kerdezte h biztos h barna volt? Mondom igen.. tuti 100% azt mondta semmit sem lát sehol. Sem méhben sem huvely sehol
2017. aug. 2. 18:36
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Remenykedj, hogy csak haematoma. C vitamint nagy adagban szedhetsz - ha haematoma, akkor az segiti a felszivodast.

Az utro csak Magyarorszagi placebo. Remeljuk nem lesz baj, szoritok.

2017. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt miből gondoljátok, hogy placebo? És aki sorra elvetél, majd mikor szedni kezdi, megmarad a baba, az is placebo?
2017. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ezt mar annyiszor megbeszeltuk utolso elotti. ERROL megkerdeztem a dokim ANNAK PLACEBO AKINEK NINCS PROGI GONDJA.Akinek van annak megemeli a progeszteronjat. Hagyj fel ezzel.


MA voltam orvosnál, a haematómát csak látta volna.

Reménykedek , veteltem mar 4 hónapja.kijutott belőle.. elég volt

2017. aug. 2. 18:51
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább pihenj. Meg is vizsgált ugye? Mert pl valamilyen fertőzés is okozhat barnázást.

Én többször barnáztam amúgy. Nekem mélyen fekvő méhlepény okozta, a 12 hetes UH-n tudtam meg. Utrot szedtem én is, megnézték a babát többször is, eleinte fogalmuk se volt mi okozza. Amúgy minden rendben volt. Már 2 éves nagyfiú.

2017. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Persze uh es mehszáj vizsg.volt

Pihenek, magnezium, utro.

Betadint irt fel hátha fertőzés , nem ment veletlenre. Mensi erzesem van néha, arra azt mondta h mert most lenne a mensim esedekes amúgy.:)

2017. aug. 2. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!