Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék saját tapasztalatoka...

Szeretnék saját tapasztalatokat az első ultrahangról? Többi lent?

Figyelt kérdés

Ma voltam uh-n menzesz szerint 6 hetes 3 napos vagyok (nemvárt elött 6 nappal pozitivat teszteltem és a mai napig erőssebb a kontrollcsíknál) de viszont az orvos azt mondta h 5 hetes és csak 15,3 mm petezsákot látott, magzati árnyék csak sejthető, szívhang még nincs. Hasi ultrahanggal nézte meg. 2 hét múlva megyek vissza.

Nálatok volt hasonló?



2017. okt. 2. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nemvárt után 3 nappal lett pozitív.

6+4-en volt az első uh, volt pulzálás és 3 mm CRL szerepelt a papíron.

2017. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem 6+3 naposan volt 4,7mm embrio és szívpulzálás. De hüvelyi ultrahanggal nézve! Hasival nem lehet jól látni még ilyenkor! Nekem mondta is a doki, h 12. hétig hüvelyi UH, utána hasi. Szerintem ezért latott neked arnyekot pl, úgyh ne aggódj! én pénteken megyek megint, akkor elvileg 8+3 lesz, remélem minden rendben lesz!!, nekem is volt már egy vetélés.
2017. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szia. Én ma vtam uhn mensi szerint 5hét 3napos és hüvelyi uh volt amin egy 9mm-es petezsák volt csak látható. Két hét múlva kell mennem újra. A papíromon 5hetest írt.
2017. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat jól esik, hogy ennyien írtatok :)


Gratulálok nektek is és szorítok, hogy minden rendben legyen!

Én majd jelentkezem, hogy mi volt.


Addig nézem tesztekkel a hcgmet, ameddig nem lesz halványabb reménykedem :)

2017. okt. 2. 21:43
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltam orvosnál 11 hetes vagyok és minden rendben van CRL 38mm-es, dobog a szíve és mozog is :) Behozta magát 4 hét alatt.

Köszönöm szépen, hogy akkor megnyugtattatok! :)

2017. okt. 30. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!