Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor lett erős pozitív...

Nektek mikor lett erős pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna nem-megjönnie és gabriel tesztem olyan közepesen erős a csík, nem kimondottan erős.
2017. okt. 2. 16:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt sose erősebb a tesztcsík a kontrollnál, pedig kíváncsiságból még 10 meg 16 hetesen is csináltam. :D

Az összes olyan közepesen-erős volt nekem is. Facelle, X-epil, Expect, meg vaterás 10 vagy 15-ös David tesztet próbáltam.

2017. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Koszonom ezt a sok valaszt. Igazabol azert irtam mert kicsit aggodom. Mar csinaltam 7 tesztet. 11 dpo nagyon halvany pozi, 12 dpo halvany pozi, aztan nemvart napjan digitalissal pozitiv (3-4 hetesnek irt), aztan nemvart utan egy nappal gabriel kozepes pozi (errol linkeltem kepet). Aztan nemvart utan 2 nappal (mivel aggodtam h miert ilyen halvany a gabriel) csinaltam expect tesztet aminél a tesztcsik erosebb lett mint a kontrollcsik. Viszont arrol meg azt olvastam olyan fajta h mindenkinek eroa vonalat mutat.. lehet hulyeseg. Na de nemvart utani napon ez a teszt sztetek jo:


[link]

2017. okt. 4. 14:47
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez a teszt teljesen jó, pozitív. Nyugodj meg, kérj időpontot a dokihoz. Boldog babavárást! :)
2017. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmi gond egyik teszteddel sem. Ne idegeskedj, két hét múlva mehetsz is a dokihoz :) Ne tesztelj többet, minden teszt más más érzékenységű, de még a pisid sem tartalmaz mindig ugyan annyi hcg-t. Szóval boldog babavárást! :)
2017. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tökéletes a teszted. Pozitív. Gratulálok! Boldog babavárást!

Most már nem kell többet tesztelned,ha gond lenne megjön a mensid azt észrefogod venni de nem lesz semmi gond. Ez már nem múlik el nem olyan mint a bárányhimlő 😊mert elhinni ;)

2017. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*merd elhinni
2017. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Koszi a kedves szavakat. Most mar kezdem elhinni csak eleg nehez pedig harmadik baba :) neha ugy vagyok vele h jajj biztis csak brkepzeltem ott sincs mar de igazad van probalok lazitani. Varon a rosszulleteket.
2017. okt. 6. 14:36
 18/18 anonim válasza:

11napot késett a menstruációm amikor meg csináltam reggel a tesztet és erős pozitív lett

Furcsa is volt mer előtte rosszul voltam meg kesett is igy meg csináltam és ez az eredmény. ☺️

2021. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!