Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e olyan köztetek, akinek...

Van-e olyan köztetek, akinek a terhesség alatt hosszabb barnázás után jól végződött a terhesség és lett baba belőle? PozitÍv történeteket szeretnék.

Figyelt kérdés
Az első pozitÍv teszt óta, 3 hete már minden nap barnázok. Utrogestant szedek már 2 hete, de Így is. A baba eddig fejlődött, pár napja voltam uh-n utoljára, 7h a magzati mérés alapján,a terhesség 8 hetes. Az orvos nem izgul a barnázáson, azt mondja előfordul, de nekem se éjjelem, se nappalom.. Fél éve volt missed ab-em, rettegek. Igaz, akkor semmi jele nem volt, hogy gond van. NegatÍv történetet olvastam már eleget, örülnék egy kis reménynek.
2017. okt. 6. 11:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
3x 200 mg-t kell innom, nem hüvelybe.
2017. okt. 6. 13:47
 12/20 anonim ***** válasza:
5. Hettol kb a 10.hetig vegig verezgetes, barnazas, progeszteron potlassal mult el, amit a 12. Hetig szedtem +mg a gorcsokre. Itt horkolgat neha a kisszobaban 2,5 evesen mert egy kicsit nathas:) nagyon ki voltam akkor borulva es ez ranyomta az egész terhességre a belyeget. Rengeteget aggodtan feleslegesen. Ne szurd el te is ezt a par szep honapot..
2017. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen, engem is ez bánt, hogy ez a terhesség nekem eddig csak az idegességről szól. MÍg az elsőnél fel sem merült bennem, hogy bármi baj is lehet (gond nélkül vittem végig, most 4 éves), a 2. terhességem missed lett, akkor jöttem rá, hogy milyen 'törékeny' is ez az egész. Lelkiismeret furdalásom van, hogy most még örülni sem merek igazán..
2017. okt. 6. 18:45
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia, 12 hétig gyakran barnáztam utro mellett, aztán elmúlt egy másfél hétre és erős vérzésem volt 14 hetesen...kórház... 2 hét vérzés aztán többet nem véreztem viszont 32 hétig eléggé görcsöltem aztán 39hetesen megszületett a csodás kislányom egészségesen ☺ próbálj pihenni és nyugodt maradni !boldog babavárást
2017. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Norman Bates ***** válasza:
Nekem senki sem nezte a progeszteron szintet, nem is ajanlottak prog potlast, de az antibiotikumot ahogy elkezdtem azonnal elmult.
2017. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De mire kaptad az antibiotikumot?
2017. okt. 6. 20:23
 17/20 Norman Bates ***** válasza:

Barna folyasra. Angliaban elek, elmentem a haziorvoshoz, mikor mar 2 hete nem mult el, rakerdeztem a progeszteronra (mert itt gyk-n sokat hallom, hogy osztogatjak, mint a cukorkat).

Annyit mondodd, hogy itt azt nem nezik es valoszinuleg valami fertozes es szedjek antibiotikumot.

Elkezdtem szedni, masnapra semmi jele a barnazasnak, azota sincs semmi ilyen jellegu problemam.

2017. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem Hematoma okozta a vérzést,2 hétig tartott és volt hogy nagyon véreztem de nem görcsöltem és ez adott erőt nekem h merjek bizakodni h a kis szerelmünk velünk marad.Kb 9 hetesen làtták elöször hogy valojában a Hematoma okozta a vérzést,elözö vizsgálatok alatt sosem láttak semmit.26 hkm
2017. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia! Az első trimeszterben kétszer barnáztam 1-1 hétig, orvosom rutascorbint írt fel, illetve hogy kíméljem magam. 19. héten megint előjött, akkor befektettek 2 hétre, nem tudták megmondani mitől, ultrahangon minden rendben. Kb. 3hétig tartott a barnázás, veszélyeztetett lettem. 38+6 héten egészséges kisfiam született. Kitartás, tudom nehéz..
2017. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki hasonló problémával rábukkanna a kérdésemre, elmondanám, hogy a vérzés 12-13 hétig tartott, úgy néz ki lejjebb volt a placenta kicsit, attól volt, azóta minden ok, 21. hétben vagyunk a kislánnyal.
2018. jan. 5. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!