Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami baja lehet a babámnak?

Valami baja lehet a babámnak?

Figyelt kérdés
Bent fekszek a kórházban, mert hétfőn rossz lett az NST. Hétfőn délután több órán keresztül CTG gépen voltam. Minden rendben volt. Azóta egyetlen egyszer sem sikerül normális eredményt produkálni, mert egyszerűen nem mozog rendesen. Naponta 2x van NST-m.Nagyon inaktív, keveset mozog, nem lehet feléleszteni. Se mozgatásra, se lépcsőzésre, se csokira, se kólára nem reagál!! Kb. egy hete ennyire inaktív, de előtte sem volt nagy akrobata. A napi 10 mozgás azért megvan. Legfeljebb 3-4x mozog egy NST alatt. Köldökzsinór áramlás rendben, nincs a nyaka körül a kzs. Lehet vmi mozgásszervi baja van?? Nagyon félek. 37+3 hetes kismama. Uh-n 3300 g-nak becsülték.

2017. okt. 13. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Doki mit mond?
2017. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmit, ha mondott volna vmit, nem itt kérdezgetnék.
2017. okt. 13. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
És mi lenne ha esetleg megkérdeznéd őt..?
2017. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokidat! Ezer oka lehet. Amúgy nekem is napi 3 ctg volt, mert hol túlságosan mozgott, hol keveset, szerintem egy nagy baromság az egész, semmi gond nem lett végül, azt leszámítva, hogy a 36. héten megszültem, ezt viszont nem mutatta előre a ctg.
2017. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi konkrétat nem mond. Szerinte, minden ok. De engem ez a rettenetes inaktivitás zavar.
2017. okt. 13. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, az ember terhesen mindenen aggódik, főleg szülés előtt, szerintem ez valami hormonális dolog lehet, nekem is végig ez volt, inaktív a baba, pár óra múlva ismétlés, napok teltek el így, aztán egyik alkalommal sokat rúgott, akkor meg közölték, hogy túl aktív, nem foglalkozz vele, ha baj van azt mutatja a ctg, nst és azonnal császároznak.
2017. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pihen, készül a születésére, no para.
2017. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy ítélik meg, nem jó már a babának odabent, kiveszik. A kora és a méretei alapján már érett, fejlett baba, még koraszülött sem lenne. Próbálj megnyugodni, a te és a baba épségét tartják szem elôtt, a legjobb helyen vagy! Kitartás!
2017. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!