Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A feledékenységet okozhatja...

A feledékenységet okozhatja terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hetes terhes vagyok... Semmi tünetem noncs, amit ne tudnék más számlájára írni. ( pl puffadás-babot ettem..stb)

De legendásan jó a memóriám.. Számítógép agyúnak hívnak viccesen a munkatársak.. Nekevek cimek telszámok, cikkszámok fél évre a fejemben... Voltak

2 napja észrevettem, hogy egy olyan egyszerű dolog, mint egy hosszabb monfat befejezése is nehézséget okoz.. Vagy pénteken bejött egy 1,5 évvel ezelőtti ügyfél.. Néven azólítottam tudtam kinek a hozzátartozója, mit vett, milyen cégre.... Stb... Erre tegnap, meggebestem sem jutott eszembe a neve.. Többi simán


Vagy egyszerűbb

Most fogok első vizsgálatra menni, de új dokihoz.. Kérdéseken gondolkodtam, amit feltehet... 8 évig szedtem fog. gátlót.. Mégsem tudom a nevét..(mire a kérdést befejeztem beugrott)

Ez normális? Más van így? Mert baromi ijesztő



2017. okt. 17. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, miután jelenleg minden gondolatodat a terhesség tölti be, normális. Vagy elmúlik, ha már "megszoktad" a terhességet, vagy egyike leszel azoknak, akiknel a szülésig konkrétan minden csak akörül forog majd.
2017. okt. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előfordul. Némi feledékenység nálam is volt mindkétszer, de rendeződtem. Sógornőmnek 9 hónapig a vasaló kihúzása nem ment, illetve nem emlékezett rá, hogy megtette e. Többször rohantam hozzájuk (távolabb dolgozott, mint én), hogy bekukucskáljak a vasaló szobába.

Amint megszült, elmúlt.


Boldog babavárást!:)

2017. okt. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ÓÓóó ez teljesen normális :D

Egy a bibi nálam még mindig tart... 2 és fél hónapja szültem. Sőt rosszabb lett. Gyakorlatilag ami nem a gyerekkel kapcsolatos azt elfelejtem. Bár mondjuk furi, hogy ennyire az elején, de ez mehet annak a számlájára, hogy tényleg ezen gondolkozol csak :)



De ez egy alapvető terhességi jellemző és a közel 3 évig is eltarthat (ezt mondják, addig tarthat)


Egyébként elég vicces sokszor.


Egy javaslat, mindent írj fel, időpontokat is, mikor mit kell intézni, vagy épp mit szeretnél venni stb, mert el fogod felejteni. Nem csak magamból indulok ki, hanem az ismerőseim köréből, meg a babás csopinkból amiben terhesség eleje óta együtt trécselünk azóta 60 emberrel és ez mindegyikre jellemző, ebből adódóan elég vicces storyk alakulnak ki :)


Jó egészséget!

2017. okt. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a terhesség miatt. Én konkrétan egy vastag notesszel jártam és minden fontos dolgot azonnal felírtam. Az időpontoknál mondtam, hogy addig ki se mondja a doki/védőnő, míg nincs a kezemben a notesz. :D

Úgy a 7. hónapra egyébként elmúlt ez az elvarázsoltság és visszatért a határidőnapló agyam. :)

A baba születése után úgy a 6. hétig meg a kialvatlanság miatt voltam szétszórt de aztán beállt a rend.

2017. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, bizony. Létezik. 😄 én csak terhes alzheimernek hívom 😃 Ha valaki megkérdezi mi van velem, miért vsgyok ilyen szétszórt?( mert alapvetően én egy rendezett, pedáns nő vagyok) akkor csak ezt szoktam mondani. Terhes alzheimer, nem tudok vele mit csinálni 😄 Sokszor olyan alapvető szavakat felejtek el hogy el se hiszem. Külföldön élek, szóval néha még a nyelvel is hadilábon állok, mert nem jut eszembe a szó. 😉 Sőt, van hogy elindulok a lakásba valamiért, aztán megtorpanok, mert elfelejtem hogy mit akartam.

 34+3 hkm

2017. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!