Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti voltatok a terhességetek...

Ti voltatok a terhességetek alatt valamilyen szülésfelkészítőn, esetleg szülőszoba látogatáson vagy bármilyen hasonló dologban részt vettetek?

Figyelt kérdés
Én sehol, semmin nem voltam. Valószínűleg már nem is leszek, mert bármelyik percben szülhetek, de benne vagyok egy kismama csoportban, ahol folyamatosan olyan posztokat látok, hogy ki, mikor, milyen foglalkozáson vesz vagy vett részt és kezdem magam kicsit rosszul érezni, mert én nem foglalkoztam ilyesmivel. Ti?
2017. okt. 17. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Erdemes elmenni, nagyon hasznos! Mi is most jarunk a ferjemmel! Rengeteg mindent elmondanak, pl. Melyik lepes utan, mi jon.. amikor a noverek beszelnek feletted ertsd is mit mondanak, ha azt mondjak a kismama 09es akkor az mit jelent, tippeket adnak, hogy tudod gyengedde tenni a szulest a babád szamara, huuu nagyon sok erdekes dolgot elmondanak! Aki elmegy annak talan kis biztonsagot ad, mar az hogy tudja mi lesz!:) es aki nem stresszel annyit, nem termel annyi stressz hormont, hogy semlegesitse az oxitocynt! Ha az oxitocyn tudja tenni a dolgat, akkor gyengedebben, gyorsabban szuletik meg a pöttöm!:)


Aki teheti menjen el!


Kedves Kerdezo! Ne aggodj azon, hogy Te nem mentel el!Nem leszel attol rossz! Legy nagyon pozitiv, ne stresszelj a szuleskor! Minden fajasnak orulj, mert az, a babadat kozelebb es kozekebb hozza a születéshez!:) Nekunk igy tanitjak, es ha ugy allsz hozza, hogy nem Te szulsz, hanem Ő szuletik, es mindent megteszel, hogy megkönnyítsd neki, akkor mind a kettotoknek egy csodas elmenyben lehet reszetek!:):)


Nagyon jo egeszseget kivanok Nektek!❤

2017. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, én sem voltam, annyira nem is érdekelt a dolog. Egyszer el akartunk menni a férjemmel, de közbe jött valami, most már meg mindegy, van más ezer dolgom.
2017. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi sokáig halogattuk a dolgot, volt annyi más dolgunk is, a kórház meg havi 2 alkalommal tartott ilyet. Végül az utolsó hónapban anyósommal elmentünk a kórház szülésfelkészítőre, férjemmel pedig a szülés utáni teendőkről szóló előadásra. A szülőszoba látogatás mindkét alkalommal elmaradt, mivel egy sem volt szabad éppen. Volt pár hasznos dolog amit elmondtak, de inkább azért érdemes elmenni, hogy az ember megismerje a kórházi dolgozók hozzáállását, a kérdésekre adott válaszokból ezt szépen le lehet szűrni. Szülőszobán a kiírt dátum utáni napi vizsgálatkor jutottam be egyik hétvégén, túl sok kismama volt, és ketten már csak 1-1 szülőszobai CTG-re fértünk el. Ha másra nem is jut idő, egy szülőszoba-látogatásra érdemes eljutni, nekem sokat segített, hogy láttam a folyosót, hol vannak a szobák, hol van az előkészítő, és hogy milyen is maga a szoba és a felszerelés. Sokkal magabiztosabb voltam így, hogy volt időm körbenézni és megfigyelni hogy mennek a dolgok, mert egy bejött szülés miatt vagy fél órára ott felejtettek :)
2017. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!