Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor erdemes elkezdeni...

Norman Bates kérdése:

Mikor erdemes elkezdeni megvenni a baba holmikat, mikorra legyen meg minden?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 17 hetes. Mar van egy kesz listam, de meg semmit sem vettem. Tegnap kiderult, hogy kislany es gondoltam ma veszek neki par ruhat.

Pl. etetos, furdos cuccok etc. ki mikor vette meg?

Hany hetesen jo ha mar minden megvan es max ruhakat kell mar mosni?



2017. okt. 19. 09:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Én december elején jelentettem be a családnak a babát, így már karácsonyra kaptam is pár fehér ruhácskát, plédet, törölközőt meg babavárós könyvet.

Ezen kívül pár dolgot kölcsön kaptunk rokonoktól, kiságyat pelenkázót, ilyesmit, a többit az utolsó trimeszterben, nagyjából egyszerre vettük meg egy bababoltban. Persze többször is előfordult, hogy bevásárlás közben elcsábultam egy édes takaró vagy ruhácska láttán...

Szerintem érdemes csak a legfontosabb dolgokat megvenni, amire biztosan szükség van, mi például nem használtunk cumit, légzésfigyelőt, sterilizálót és hasonlókat, ha mégis kell ilyesmi, az kiderül ha már megszületett a baba, bőven elég akkor beszerezni ezeket.

A mosást én igyekeztem az utolsó pillanatra hagyni, hogy minden friss legyen, a kiírt dátum előtt 1-2 héttel kezdtem neki, akkor még nem tudtam hogy sokáig a pocakban marad a lányom :)

2017. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!