Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen nem igazán vannak...

6 hetesen nem igazán vannak tüneteim, ez normális?

Figyelt kérdés
Épp ma vagyok 6 hetes, orvosnál még nem voltam, 3 hét múlvára kaptam csak az első időpontot. A hasam időnként fájdogál, de ezen kívül se mellfeszülés se reggeli rosszullétek. Volt másnál is ilyen? Kicsit aggódom, nehogy valami baj legyen. Esetleg érdemes lenne addig még egyszer tesztelni? (Csak egyet csináltam 2 nappal a nemvárt után, az elég határozott pozitív lett.)
2017. okt. 19. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsõ terhességemnél annyi tünetem volt,hogy a melleim megduzzadtak,de reggeli rosszulléteim nem voltak.
2017. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és csinálj még egy tesztet, azzal csak megerösited,hogy valóban terhes vagy.
2017. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, semmi tünetem nem volt eddig, azt leszámítva, hogy hatalmas a hasam és mozog. :D
2017. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
En orultem volna ha nincs tunetem.en nagyon emelygos vtam mindentol undorodtam volt amitol hanytam is most vagyok 14+4hetes es van h meg mimdig hanyok reggel.baratnomnek viszont semmi es egeszseges a babaja.
2017. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 7.héttől kezdődtek a hanyasok es fejfajas , mellfajfalom pl csak 14 hetesen

Ellenben baratnomnek sosem volt mégcsak hányingere sem. Mégis egészséges babája van.

2017. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felesleges újabb tesztet csinálni.

Nem KELL tünetnek lennie, csak lehet.


Nekem sem volt egyiknél sem a 3. trimeszterig

2017. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen semmi tünetem nem volt azon kívül, hogy nem jött meg a menstruációm. Normális.
2017. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!