Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy terhesség alatti erős vérzéssel hazaküldtek a kórházból? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptember 23-án volt az utolsó mensim, de október 8-án már pozit teszteltem. A ciklusaim 26 naposak.Most 19-én kellett volna megjönnie,de nem jött,és ma reggel erős, elején darabos vérzésem volt. Fájdalom nincs. Bementem azonnal a kórházba,de elég lekezelöek voltak, hogy ez normális,és egyáltalán mit akarok, ha még csak nemrég maradt ki az elsö mensim.Uh-n megnézett,azt mondta minden rendben, 11mm-es az embrió,hematoma nem látható.Menjek haza, valószinüleg majd magától elmegy a baba,kicsi az esélye hogy megmarad. Ugye, hogy ez nem normális dolog???

Nincs magyar TB-m,mert Németországban vagyok biztosítva, csak most szabin vagyunk,és már ezen is teljesen kiakadtak,és hogy Angliában szóba sem állnának velem 20 hetes terhesség alatt.


2017. okt. 25. 14:48
1 2 3
 11/21 Norman Bates ***** válasza:
70%

Ha tenyleg okt. 8-an (tobb mint 2 hete) pozitiv volt a teszt akkor mar 6 het korul vagy.

(Pozitiv tesztnel vagy kb 4 hetes)

2017. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

A szolnoki Hetényiben történt most nyáron, hogy gombás fertőzéssel rohantunk. Először a nővér nem akart tovább engedni az orvoshoz, de " betörtem" az orvoshoz. Nagy nehezen megvizsgált, de nem TB-re írta ki a hüvelykúpot sem. 6000 ft-ba került és nem is használt. Elmentem magánba és olyan kúpot írt fel, hogy meggyógyított.

Szerintem is magánba menj.

2017. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Norman Bates,igen 8-án már pozitív tesztem volt,valszleg mensi előtt sikerült a baba,és szeptemberben még megjött, de erre esélyt sem adott doki h elmondjam. Azt is alig akarta megérteni,h 26 napos a ciklusom...

Az angliai dolgot is ő mondta,mert h vannak ott kollégái.

2017. okt. 25. 19:31
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Angliaban lakom 15 eve. Mikor 5 hetesen barnaztan, mentem az ugyeletre ( allami korhaz Del London ) nagyon segitokeszek voltak, egybol vizsgalat, ultrahang, vervetel hormonszintre. 2 nap utan visszahivtak ellenorzesre. Haematoma miatt volt, szerncsere nem lett baj.

Ennyit errol a hazugsagrol, hogy 20. het alatt nem foglalkoznak a terhessel.

Eleve az elso idopont a midwifehoz a 8. heten van, majd 12. en kotelezo ultrahang.

2017. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Norman Bates ***** válasza:
73%

Engem is ezzel riogattak otthoni ismerosok, de hamar kiderul, hogy szerencsere nem igazak az anglia horror sztorik...

Remelem minden ok lesz, szivhangot nem mondta, hogy van-e?

2017. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Egy 11 mm-es embrióval már 7 hetes a terhesség inkább! Szivhang volt? Szerintem is irhattak volna vmi progi pótlást. De ha már beindult a vetélés nem igazán tudnak mit csinálni! Ha egyáltalán vetélés miatt vérzel, ami egyáltalán nem biztos!
2017. okt. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Írj majd hogy mi volt a dokinál!
2017. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tegnap estére a vérzés teljesen megszűnt. A másik doki megnézett,azt mondta minden rendben,de szigorú kímélő életmód. Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat!
2017. okt. 26. 17:06
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Akkor megmarad(t) a babád?? ☺ Gyógyszert kaptál? Szívhang is van? Minden oké akkor? ☺
2017. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen,megvan!Tegnap sikerült eljutni végre egy normális orvoshoz,aki teljesen kiakadt a szerdai viselkedésén, és a leleten is. 8 hetes +2 napos vagyok és 16.5 mm a babám.Kaptam 4 fele gyógyszert, és azt mondta,ha betartom az előírásait,nem lesz semmi baj,hiszen semmi jel nem mutat vetélésre. Köszi nektek,h lélekben tamogattatok!
2017. okt. 31. 02:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!