Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, néha...

AndreiBrenda kérdése:

6hetes terhes vagyok, néha van egy minimális vérzésem? Valakinél volt ilyen?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Egy csomó mimdenkinek, de aki gyereket akar az elhúz orvoshoz/ügyeletre azonnal
2017. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

És miért tőlünk kérdezgeted és nem fordulsz azonnal orvoshoz?

Amúgy igen, voltam ilyen helyzetben, azonnal mentünk a kórházba, kaptam hormonpótlást és 3 napig bent feküdtem megfigyelésen a kórházban. Szerencsére minden renden volt, megszűnt a vérzés, már 7 éves a fiam. De ha te nem vagy ilyen szerencsés, nagy bajok is lehetnek. Úgyhogy nem otthon ülj, hanem azonnal menj orvoshoz!

2017. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Én mindkét terhesség alatt pecsételtem, az első baba elment, a második maradt, vele a 16.hétig vérezgettem. Másodiknàl kaptam màr progi pótlást, fekvés és szextilalom mellett.
2017. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk orvosnál nagyon bunkó lekezelo orvos volt,megkerdeztem mi lehet ez? Nem válaszolt rá, hétvége van azért nemtok menni orvoshoz. Hétfőn az első lesz hogy megyek az orvoshoz
2017. nov. 4. 12:32
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha kaptál pregeszteront, akkor pihenj és bízz a legjobbakban.

Ha nem, akkor most menj ügyeletre.

Én barnáztam 6 hetesen és kaptam utrot, másnap reggel még volt egy pici, utána már nem.

2017. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

En is azt mondom, hogy ha nem adotg ra semmit, akkor ugyelet!!


Egyebkent en ezt nem ertem hogy mi az, hogy nem valaszol egy orvos arra amit kerdez az ember. Nem elso ilyen amit itt olvasok. En barmikor megyek orvoshoz, addig el nem jovok, mig valaszt nem kapok a kerdeseimre.

2017. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Első terhességemnél barnáztam, azonnal kórház, megnéztek, semmi gond, jártam dolgozni, csak 3x2 magnéziumot kellett szednem, már 20 hónapos nagyfiú. Második terhességnél véreztem napokig, első vér megjelenése után egyből kórház, még élt, kaptam progeszteront, feküdni kellett, rá 4 napra már nem volt meg az embrio.
2017. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

En is lassan egy hete barnazgatok,voltam orvosnal mar ketszer is a heten,a babaval minden rendben van szepen fejlodik,viszont kell szednen az utrot es pihennem kell.Van egy kis veromleny es az urulget lassan.Nem lehetseges hogy nallad is ez van?

Mennyire verzel? Rendes tampon szukseges vagy csak alig eszreveheto?

8+4 hkm.

2017. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Szrintem nem is kérdés hogy ügyelet,én nem àltam volna meg az elsö bunko orvosnàl aki nem ad vàlaszt a kérdésemre.
2017. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem kell tampon annyira nem jön a vérzés csak amikor wczek a wc papíron van egy kevés vagy barna vagy pirosabb folt.
2017. nov. 4. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!