Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, néha...

AndreiBrenda kérdése:

6hetes terhes vagyok, néha van egy minimális vérzésem? Valakinél volt ilyen?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Kórház !!!!!!!!
2017. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Tampont ne hasznàlj mert terheség alatt nem szabad.Inkàbb betét.
2017. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Nálam sajnos a vetélés kezdődött így. Én azonnal mentem az ügyeletre. A doki egy nagy bunkó volt. Alig bírtam kihúzni belőle 1-2 szót. Kérdezte flegmán hogy megállapítottak-e nálam egyáltalán terhességet. Mondom jövőhéten lenne az első vizsgálat 9 hetesen. Aztán közölte hogy ez vetélés lesz vagy korai terhesség. Van egy üres petezsákom. De elküldtek vérvételre aztán visszahívtak pár nappal későbbre. Másnap is elmentem hogy legalább valami gyógyszert adjanak hátha menthető mert tudtam hogy nem korai terhesség de nem bírtam beletörődni. Ugyanezt látta de már egy másik doki nézett. Nem adott semmit. Este meg már fájdalmakkal mentem be. A lábamon nem bírtam állni mentőt akartunk hívni. Akkor már szabálytalan petezsák.. :'( Befektettek hogy ne szenvedjek. De a fájdalomcsillapító is kb 4 óra után hatott. Addigra már ömlött a vér belőlem. "Nagy szerencsémre" pont egy olyan mellé fektettek aki az egészséges ikreit vetette el!!! Boldogok voltunk a másik kismamával akinek 12 hetesen halt meg a babája betegség miatt ezért el kell venni tőle... Mi ott szenvedünk és végig kellett néznünk azt ahogy a másik meg csak úgy eldobja a gyerekeit.. Ha te ezt nem szeretnéd átélni akkor inkább ne hagyd magad. Mert én feldolgozni sosem fogom..
2017. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mint fent, és a terhesgondozáshoz keress majd egy jobb orvost.
2017. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!