Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valoszinu babam lesz?

Valoszinu babam lesz?

Figyelt kérdés

November 23-24 körül kell majd megjönnie.Utolsó két mensim 29-27 napos volt.A ciklusom eleje óta együtt vagyunk!Agogy elmúlt már szertkeztünk.A lényegesebb időpontok.A ciklusom 10 napja.Ejkor kétszer is szerelmeskedtünk.Aztán a ciklusom 12 napján is este együtt voltunk.Aztán a ciklusom 14 napján is együtt voltunk este.Aztán tegnao este is megkoronáztuk még a dolgot.:)

És valószínű!A 14 napon volt pém mivel ezen a napon volt ilyen nyúlós nyákom és nagyon puha voot a méhszájam. .A 15 napon már zárt volt a méhszájam is.Tehát 14 napon lezajlott valószínűleg az ovum.

És azota ugye eltelt két nap.Tegnap!Vagyis a 15 napon ilyen mensis jrllegű görcseim voltak.És a bal petefészkemben vokt szuri.Ma!Hajnalban (ma vagyok ugye a 16 napon)

Pedig nagyon szúrt a jobb oldalam.És a méhem körül egy ulyen kis tompa nyilalás vagy mi.De ma is már zárt a méhszájam.Szóvak gyanítom hogy a 14 bapon volt ovu.

Szóval röviden a 10-12-14-15napon is együtt voltunk.Ezek a középidős együttléteink.Mert pesze előbb is együtt voltunk csak azok még száraz napok voltak.

Első probis honapunk am:)


2017. nov. 12. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Vagy lesz, vagy nem.

Legalabbis ebbol a ciklusbol.

Peteeres utan ket nappal semmit nem erezhetsz meg, ami rgy esetleges terhesseggel kapcsolatos.

Ilyenkor a megtetmekenyult petesejt (ha sikerult), meg a beagyazodas kornyeken sem jar, csak vandorol par napig a leendo helye fele. Peteeres utan 5-7 nap telik el a beagyazodasig.

2017. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Meg annyi, hogy az ovulacio utani petefeszek fajdalom, szurkalas teljesen normalis jelenseg, sokan eszreveszik (ha figyelik). Az ovulaciohoz van koze, nem terhesseghez. A kiszabadult petesejt helyen kialakult sargatest “irrital”.
2017. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Az esély megvan... :) hiszen adott időben voltatok együtt védekezés nélkül

De nem vagyunk jósok.., a tünetek bármitől lehetnek...


Mi mindig voltunk együtt mármint 2 naponta... Mégis több hónap kellett... Egészségesek vagyunk. Férjem volt spermavizsgálaton is (család férfi tagjainál előfordultak gondok, ezért megnézettük)

2017. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Az első probis honapotokban minek ennyire erre rágörcsölni??

Túl gondolod ezt. Menstruáció után legyetek együtt 2-3 naponta és ennyi. Nézeheted itt a méhszáj puhaságát az első próbahónapban, na ne már. Ne vedd el szerintem ennek a varázsát.

2017. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad ennyire rágörcsölni az elején!

Ha nagyon beleéled magad, simán produkálja a tested az összes terhestünetet.

2017. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Emberek!!!! Van ilyen??? Ez most komoly?? Minden nap taperolod magad, jegyzetelsz, idozitesz? Hat ennek aztan van varazsa, de te tudod.... vagy osszejon , vagy nem... akarmennyire is tepersz.

En 6 evet vartam a gyerekemre de eszembe nem jutott volna pl magamba nyulkalni.

Drukkolok, hogy hamar sikeruljon, kulonben mely depresszioba zuhanhatsz!

2017. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges még bármilyen testi tünetet figyelgetned. :-)

Amikor még vedekeztünk állandóan produkáltam tüneteket, pedig tudtam, hogy nem lehet baba. Amikor pedig tudtam, hogy na most lehet, akkor nem volt semmi tünet, egyszerüen nem jött meg, 4 nap késésnél tesztet csináltam, ami szép pozitív lett. Jah és szeptemberbe kezdtük a baba projektet, akkor már tudtam, hogy nem lesz semmi, mert peteérés után döntöttük el, de második hónapba összejött! :-) azóta már dobog a picike szíve is. Szóval nyugi :-)

2017. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!