Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetesen pecsételés? Megmaradt...

7hetesen pecsételés? Megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

7 hetes kismama vagyok

5 napja volt nagyobb mennyisegu rozsaszin folyasom. Rogton rohantam a legkozelebbi sztkba ahol azt mondtak minden rendben, kaptam utrogestant+fekvés. 2napig szinte elmult/ enyhült tegnap elott voltam orvosnal ( mar volt idopontom hozza) es mobdta jo helyen tapad es erosen. Levette a rakszurest.

Tegnap is volt enyhe rozsazin nyalkas pecseteles.( gondoltam a rakszurestol) Illetve ma is, es a mai erosebb rozsaszin volt.

Holnap megyek dokihoz ha nem javul, csak addig is valaki jart igy es utana minden rendben volt?

Koszonom



2017. nov. 12. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen kezdődött, vagyis csak 1 nap volt egy pici nekem nem rózsaszín, hanem rozsdabarna. Szintén progeszteronpótlást kaptam. Rá 2 napra megint volt egy pici, de csak egy nap az is. Egy hét múlva volt időpontom a saját orvosomhoz, azt mondta minden rendben. 12. hétig kellett alkalmaznom a progeszteront, hüvelyi úton. Most 18 hetes vagyok, szerencsére minden rendben :)
2017. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mi okozza. Baratnomnek megmaradt, nekem nem. Mindketten kaptunk utrogestant es fekudtunk. Szoval akinek sargatest problema all a hatterben, ott segit az utro, ahol pedig mas a gond ott a gondtol fugg. Pl. hematoma mellett megmaradhat, vagy kilokodhet, de ha beagyazodasi vagy egyeb gond van ott nyilvan kisebb az esely. Szoval sajnos ebben masok tapasztalatai abszolut nem mervadoak, amikor nekem volt ilyen, direkt nem olvasgattam masok tapasztalatait mert tudtam, hiaba olvasom oket, nem tudni nalam mi lesz. Nalam veteles lett, de ahogy irtam, baratnomnel is ez volt es neki megmaradt.
2017. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mindenkinel mas, es attol is fugg hogy mi okozza a bajt. Csak annyira keresem a kapaszkodókat. Juniusban halva szuletett a lanyom 39 hetesen. 3honap szunetet mondtak. Rogton osszejott a mi Remenysugarunk. De ha őt is elveszitem akkor azt mar nem birom ki.
2017. nov. 12. 13:47
 4/16 anonim ***** válasza:
Édes istenem kérdező!!! Ez szörnyű!!! Őszinte részvétem 😭😭😭😭
2017. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom kérdező! Ez tragédia :( Nagyon sajnálom,így ismeretlenül is megkönnyeztem 😢 Nekem 2 gyermekem van (4 és 2 évesek) nem éltem volna túl ha elveszítettem volna őket szülés közben. Meg persze most sem élném túl ha bajuk lenne! Imádkozom értetek hogy most boldogság legyen a vége!!! Ha nem tolakodó a kérdésem,akkor megkérdezhetem hogy mi volt a baj a kislányod születésekor? 😳
2017. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A Kislanyom delutan mozgott este mar nem mozdult. Rohantunk a korhazba de keso volt. 2x hurkolta a koldokzsinort +1 csomot is kotott ra. :(

Amikor oktoberben pozitiv lett a teszt erőt adott. De ez a mostani rozsaszinezgetés megrémit.

Mondtam ferjemnek ha most valami tortenik, harmadszorra nem vagok bele.

2017. nov. 12. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, 2. vagyok, oszinten sajnalom es szivbol drukkolok hogy most minden rendben legyen! El sem tudom kepzelni azt a fajdalmat amit ateltetek, de hidd el, nem szabad feladni sosem!

Vagy most lesz minden rendben, vagy ha valamiert megsem, akkor sem adhatod fel es a kovetkezonel lesz rendben! Aki kuzd a gyermekert, annak elobb vagy utobb megadatik!

2017. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most voltunk orvosnal. Nincs mar szivhang
2017. nov. 13. 19:11
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok, rettenetesen sajnalom.

Ne add fel! Van aki 6 (!) veteles utan szult csodas egeszseges babat, de nem ritka sajnos a 2-3 veteles is akar, hidd el, ha babat szeretnel, lesz! Csak pokoli erosnek kell lenned!

Nekem is volt vetelesem ahogy irtam is, most pedig itt cumizik mellettem a kislanyom. Nem szabad feladni egy ekkora almot soha! Sok erot kivanok es kitartast!


Mikor probalkozhattok ujra? Kell mutet vagy varnotok kell?

2017. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Most varnunk kell " hogy a termeszet elintezze" 1-2 het allitolag ha nem akkor mutet.

1 menstruaciot kell megvarni es utana lehet ujra. De en most feladom. Nem akarok tobbet.

2017. nov. 13. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!