Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmentetek nőgyógyászhoz,...

Elmentetek nőgyógyászhoz, hogy babát szeretnétek?

Figyelt kérdés

Párommal babát tervezünk. Kell mennem a nőgyógyászhoz amúgy is, az évenkénti vizsgálat is most esedékes. Mondjam el neki, hogy babát szeretnénk? Sok ismerősömtől azt hallottam, hogy teljesen felesleges, mert úgysem foglalkoznak vele.

Ti elmondtátok?



2017. nov. 15. 08:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel az utolsó mondatoddal nem teljesen értek egyet. Tavaly júliusban 5 év után hagytam abba a szedését, következő hónapban már teherbe estem. És ismerőseim körében is több ilyen eset volt.
2017. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Bár így lenne! :D
2017. nov. 15. 11:39
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
#9-es vagyok. Utolsó, szerintem szervezet függő is, mert például nekem annyira elvékonyította a méhnyálkahártyám, hogy lehetetlen lett volna a megtapadás az első pár hónapban, és nem is sikerült. Nekünk 11 hónap után sikerült egyébként :)
2017. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem előtte direkt rákszűresre hogy ne terhesen kelljen. Ha már ott voltam rs megemlitettem rámnezett uh-al hogy mjnden rendben van-e, mèh, petefészkek, megnyugodtam hogy nincs ciszta vagy endometriozis. A rákszűrés eredményéért 5 hét múlva már terhesen mentem.
2017. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Kivette a mirenat, ez volt június 2.án rakszűrést csinált, elmondta, hogy kezdjem el szedni a terhes vitamint, várjak a rákszűrés eredményre. 2 hét múlva kész lett a lelet, közölte a doki, nem túl jó az eredmény P3as, így nem eshetek még teherbe. Várjak 3 hónapot, menjem vissza újabb rákszűrésre, addig szedjek nagy dózisban c vitamint, ha szerencsém van jobb lesz az eredmény, ha nem szövetet vesz. 2 hét várakozás. Szerencsére negatív lett a leletem, szóval bele is vágtunk. :)

1. Hónap nem jött össze, másodikra összejött.

[link]

:) 4+3 hetes kismami. (Hú de jó leírni 😁)

2017. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Önszántamból nem mentem volna, de valami történt. Március 20-ka körül rosszul lettem ,elkezdtem görcsölni és nem találták az okát. Az uh-n nem volt semmi (hasi volt), annyit írtak a papírra, hogy 6 mm a nyálkahártya, elküldtek kivizsgálásra. Ott a doki mondta, hogy minden rendben, ép mindenem, szerinte nem nőgyógyászati probléma. Ekkor elöntött a düh és kicsikartam mindenféle vizsgálatra a beutalót, mert nem volt normális a dolog. Akkor és ott megcsinálta a rákszűrés eredményét is, 2 hét múlva kellett visszamennem, a "probléma" addigra 5 hetes volt :) 37 hkm
2017. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De jó nektek! Nagyon boldog babavárást!
2017. nov. 18. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!